Ružové okuliare alebo má to význam

Príspevok v téme: Ružové okuliare alebo má to význam
zufalka369

Žijem vo vzťahu ktorý ma zrejme ničí. Odôvodním to ďalej. S priateľom som skoro dva roky on má 25 ja 22. Zo začiatku bol na mňa milý, bol ku mne pozorný, chodil za mnou len tak... áno možno viac vecí je bežných pre začiatok vzťahu...lenže teraz..nespráva sa ku mne vôbec milo..nepovie mi pekne...len zriedkavo..keď sa o neho oprem alebo mu niečo poviem v zdrobnenine tak mi vraví nech sa už nemazním toľko..Taktiež sme spolu raz za týžden aj to musím za ním chodiť ja /Pretože u nás je veľa ľudí a málo priestoru, v čom má pravdu..žijem v trojizbovom byte s ďalšími troma ľuďmi/.. len tak ma už pozireť nepríde..ani ku nám nie.. a to obidvaja študujeme na rovnakej vysokej škole.. a domov to máme kúsok.. on odo mna býva 10 minút na autobuse + 5 minút k moju domu na mestskej alebo 20 minút pešo..ale nepríde ..vôbec..pri tom pred rokom to bolo všetko inak..vyhovára sa, že nemá čas.. ale tak vidím že ho má...len na mna ho nechce mať...dokonca teraz už ani v piatok so mnou niekedy nechce ísť...povie mi že sa vidíme v škole (max 10 minút sme v škole spolu aj to možno dva krát do týždňa)..cítim sa nemilovaná... už som začala aj cvičiť aby ma to neubíjalo..pomáha to..ale aj tak ..tá láska tam strašne chýba..a pozor! ked som sa ho pýtala že dobre tak sa podme rozisť... že aj tak to nikam nevedie.tak ma prosil na kolenách aby som sa s ním nerozchádzala.. že ma miluje..tak ja potom neviem o čo mu ide.. ked príde domov s kamarátmi ísť môže, s triedou posiedieť tiež ale za priateľkou ani náhodou

zufalka369

Pokúsim sa sa mu neozývať a uvidím..pravda..veď ja by som šla aj niekde zabehať si alebo na plaváreň..neche ísť..nikde .. že sa mu nechce..max tak jesť predtelkou ...:( som z toho už mimo.. zajtra som akurát chystala pekný večer pretože nikoho nemám doma.. ale on ma zrušil že pôjdeme spolu na omšu a potom pôjde domov.. tak asi si sama víno vypijem teraz

wreck

no, diovka zlata, nechcem ti davat falosne nadeje, samej by ti malo byt jasne kam to smeruje.

vyskusaj experiment. vobec sa mu neozyvaj. nijako. ked sa stretnete, bud taka ako doteraz. skus to vydrzat tyzden-dva, aj ked to bude tazke.

v inej teme som minule pisal - chlapa, ktory CHCE zenu, zastavi iba smrt. jeho vlastna.

vyzera to, ze mate rozdielne nazory na to ako ma vyzerat vztah. s niekym som predsa preto, lebo je to moja bohyna, skvela, najlepsia. neznamena to ze z ludi uz nikto iny pre mna neexistuje, ale vacsinu casu travim s nou, lebo mi je s nou najlepsie. ak to on takto nevidi, nasilu s tym nepohnes. moze sa to zmenit s pribudajucim vekom a mladickym upokojovanim sa. samozrejme bez zaruky.

Prezyvka055

zufalka369 -> mozno sa mu len nechce u vas sediet, trebars telka ho nebavi, zatrtkat si asi tiez nemozete ked je u vas tolko ludi, tak je to nuda len tak sediet v byte. Radsej chodte niekde spolu von.

kavenka26

to je len na tebe ci ti to vyhovuje,ocividne nie.. mne by to tiez nevyhovovalo a chlap by siel kade lahsie..
najdes si ineho chlapa co bude chciet byt s tebou stale.. toto podla mna nema vyznam ked nie si stastna