Vzťah pred sexom

Príspevok v téme: Vzťah pred sexom
active

Ahojte, s týmto problémom by mi vedeli pomôcť asi najmä chalani, keďže vedia o aký pocit ide. Začnem tým, že mám 19 rokov a až teraz sa mi rysuje vážny vzťah. Samozrejme, že sa stretávame (sme spolu 2 týždne, ale sme spolužiaci, takže sa poznáme dobre), no a keďže je zima, tak chodíme k nej a ako sme v posteli, tak sa bozkávame a tak. Obaja vieme, že sex chceme minimálne po mesiaci a ide tu o to, že keď sa bozkávame (totálne náruživo a nadržane), tak mi brutálne stojí (chalani vedia) a tým, že sa nejde nič viac diať (sex a pod.), tak mi pustí trochu semena a musím chodiť na wc a utierať sa. Trapas :D ale maskujem to dobre, nič nie je vidieť ani tak, ale som potom napätý a nesústredený. No a s týmto prichádza ešte jeden problém a to, že ma potom neskôr začnú bolieť vajcia, niekedy len jedno, a musím chodiť ako kačka :D po pár hodinách to zmizne, ale cestou domov je to dosť nepríjemné, je mi to trápne, že sa to deje, ale neviem kde inde sa ozvať, ďakujem za akúkoľvek radu.

moncaponca

Ved ti pisem, ja ta chapem, ze nemas odkial tieto veci vediet, kedze len zacinas so sexualnym zivotom, ale prosto rada do buducna, neboj sa, nic ohladom tvojho tela nie je trapne :) A to pobolievanie moze suvisiet aj s tym, ze sa vzrusis a neurobis. Ale to len tipujem, na to ti snad odpovie nejaky chlap alebo doktor

active

Ja sa práveže tomu nesjmejem a ani priateľka, áno, učí sa o tom, ale takto do podrobna som s nikým o tom nehovoril ako tu, a čo sa týka toho pobolievania, to trvá fakt tak hodinu, hodinu a pol

moncaponca

Nie som muz, takze moc ti neporadim ako chlap chlapovi. Skor ti napisem, ze kedze uz nemas 12 rokov, skus byt trosku viac v pohode a nerob si starosti tam kde by si ich nemusel mat. Aky trapas? Tvoje telo reaguje uplne normalne a prirodzene. Preco to vnimas ako nieco trapne?Alebo sa nebodaj z toho smeje tvoja partnerka? Ved je to normalne, ze ked si vzruseny, tak mozes na svojom penise citit kvapky lasky. Je to v pohode, ma to svoje opodstatnenie a sluzi to na nieco. Tak isto urcite zvlhne aj tvoja priatelka, ak nie, tak by mala vyhladat navstivit gynekologa. Lebo divne by bolo, keby sa vam to nedialo. Takze aj ked chapem, ze si este neskuseny, toto sa deti ucia snad aj na zakladnej skole, ze takto funguje ludske telo...Na to pobolievanie by som sa opytala doktora. Hlavne sa nehanbi, chces mat sex a hanbis sa reakci vlastneho tela...to nejde dokopy :) Ak si chces sex fakt uzit/uzivat aj v buducnosti, skusajte s partnerkou ako vase tela navzajom reaguju a nic neberte ako trapne, lebo vsetko je prirodzene a len dieta, alebo nevyzrety clovek by sa comusi takemu smial :)

active

No ja viem :D problém je popísaný hlavne dole to s tými vajciami a popúšťaním, je toto normálne u každého? Ja si to zažívam prvýkrát, preto sa pýtam