Zazili ste to niekto?

Príspevok v téme: Zazili ste to niekto?
alik3

caute. uz je to celkom dlhy pribeh, ale skratene - najprv to bol roky kamarat, potom sa kvoli mne rozisiel s priatelkou, s ktorou zil 6 rokov. bolo to cele jeho iniciativa. aj to ze sa zalubil, aj ze mi o tom povedal, lebo vraj to uz inak nevedel riesit, aj ze si so mnou zacal, aj ze sa rozisiel. akurat, ze toto nie je ten typ jednoducheho muza. mal ju rad, cize ten rozchod celkom preziva, takze zistil, ze nevie len tak preskocit z jedneho do druheho. odvtedy zase ubehol nejaky cas. sme spolu kazdy den, uz sa mi zda aj veselsi, je s nim super.v podstate mame vztah, ktory nevie ani jeden z nas pomenovat. samozrejme by som chcela, aby z toho \\\"nieco bolo\\\". no neviem, moze sa stat hocico a budem sklamana, lebo ved to bolo nezavazne. nemate pre mna nejake rady alebo postrehy? vdaka

Nina.

dalsi - ja nehovorím, že muž to musí robiť. Nemusí. Ale ak sa zamiluje proste to robí, lebo chce. Tým samozrejme nemyslím, že ak ho žena dlhodobo odmieta alebo ho hneď na prvú šupu pošle do p... že má aj tak dobiedzať a plaziť sa jej pri nohách!!
Chcela som tým povedať iba to, že ak má muž záujem nevzdáva sa po prvom odmietnutí a taktiež sa ozýva, chce byť v kontakte, dá najavo záujem, že chce byť s ňou, ak to nerobí, jeho záujem je iba plytký, povrchný, alebo mu ide iba o sex.

alik3

no a rozisli sa tak pred mesiacom + cca. z toho boli este nejaky cas vo velmi uzkom kontakte, ze sa o tom snazili otvorene rozpravat a vysvetlit si to, az kym nedosli na to, ze lepsie byt kazdy osamote a spracovat to.

alik3

dalsi - no praveze to vobec nie je tak, ze ma ledva pozna. pozname sa uz nejake roky, ako som pisala. mna by ani nenapadlo, ze medzi nami moze nieco byt, prave preto, ze mal priatelku a myslela som, ze su spolu stastni. proste som to brala, ako to bolo, aj ked som si hovorila, ze to je super chlap. len jedeneho dna prisiel s tym, ze je do mna zamilovany uz asi dva roky a nevie, co s tym robit a ze nema pocit, ze by uz nemal mat nieco s inou zenou.

deria- nepoznali sme sa. ked sme sa stretli, tak uz boli spolu

a este by som chcela dodat, ze to nie je manzelka a mna to mrzi, ale co mam robit? mna by to fakt nenapadlo, ze sa do mna zamiluje. asi lepsie neexistovat alebo ja uz neviem.

dalsi

alik3 Včera 20:25

- nezda sa ti divne, ze sa niekto rozide v 6 rocnom vztahu len tak, pre niekoho, koho ledva pozna ?

Pytas sa co je to za vztah ? Ak to ty nevies, tak on to urcite vie, ak pre teba opustil priatelku, z pleziru to urcite nebolo. A ak ano a ze mu islo iba o sex /a pre to potopi 6 rocny vztah/, vypoveda to o nom hodne v negativnom zmysle.

dalsi

Nina:

neviem, kde zijes, ale nie sme v stredoveku, aby muz musel o zenu bojovat a plnit nejake ulohy, aby spravil vseto a tak si ju ziskal. Dnes to funguje asi tak, ze je emancipacia a slusny muz si vazi nazor zena a tak isto aj odmientutie. Povie mu nie, tak to uz dalej skusat nebude, lebo ju akceptuje.

Potom je tu samozrejme druha cast muzov, ktorym je to fuk a ti pojdu kludne aj cez mrtvoly, ci to zena chce, ci nechce. Ziskajuju a maju dalsi skalp, dalsiu ciarocku do svojho zapisnika pamati. Pripadne, ak maju vztah, tak im monogamia dlho nevydrzi...

No a potom si dojdu zanadavat zeny na muzov, ako sa maju snazit o zenu /aj ked nechce/. Ved co na tom, nazor zeny je asi nepodstatny, hlavne ak je muz ochotny urobit cokolvek. Ale ak to urobi a ziska, potom moze cokolvek robit aj pre druhu, tretiu.... aby ich dostal.

Deria

6 rokov je dlha doba, preto sa mi vidi normalne, ze sa s tym tazsie vyrovnava. Pomenovat ten vtah nie je dolezite, ak ste spolu stastni. Moja otazka: kedy sa rozisiel s tou druhou, davno? Kamaratili ste sa este predtym, nez spoznal tu druhu?

Nina.

Utekaj od neho, kým ti neublíži. Títo ,,traumatizovaný´´ chlapi sú najhorší. Takýto chlap ti môže akurát ublížiť. Ak by ťa naozaj chcel, spravil by všetko pre to aby ste boli spolu! Ženy už si to uvedomte! Ak muž naozaj má o ženu záujem, tak spraví všetko pre to aby ju získal! Je to proste tak! Všetko ostatné je len flirt, namotávanie, niečo na pobavenie pre neho, pretože muži sa proste radi pobavia so ženou, nejde vždy ani o sex, proste je to ich blbá prirodzenosť, zvyšujú si tým sebavedomie alebo liečia zranené ego.