Vyzva

4ever

ja mam 53 kil...schudla som z 58 ale teda neviem co ....stravujem sa zdravo atd a jem celkom ale to ze som schudla vidno max na vahe..stale mam speky na bruchu a tuk...na nohach a zadku..a to nie su ziadne anorekticke maniere:) naozaj..takze vaha obcas dost klame

milan dudas

Jej vdaka Len-(ka?)-cok :-) ja som si to ani nevsimol.Som rad,ze sa pacilo... Takze este raz: Ako sa mi podarilo schudnut si pozrite na stranke www.milandudas.wbl.sk Pre istotu to este po mne skontroluj Lencok:-)

milan dudas

mne sa to podarilo s CLA!!!!! a to presne za 2mesiace 13dni.Postava sa mi zmenila fakt na nepoznanie...Ulne novy clovek,dokonca som aj potom skusil modeling.Cele som to nafotil-TELO AKO DOKAZ:-)Takze si to mozete pozriet na mojej stranke www.milanduds.wbl.sk Je tam aj rozpisane ako som sa stravoval a pod...

alic

Ahojte,ako sa mate?Citala som dnes dozadu tie vahy a cm,ale ved vy uz hadam ani nepotrebujete vela chudnut,ci nie?Ako je?maxalka je kde?Betty,ta co to tu vymyslela?
natalie,sewie ako sa mate obidve?Inac je koniec juna skoro ,toto malo byt ,ze 3 tyzdne ,co sme naraz zacali.Tak ako sa mas trinity?Majte sa pekne.Dobru noc.

natalie

Sewie,
a ako ty môžeš vedieť ako by som vyzerala keby som mala toľko? bo keď som mala 53, bolo to tak akurát... Nebola som vôbec vychrtlá. Tak ako písala alic každý máme inú kostru...
Alic,
nenahnevala som sa, viem že si to nemyslela zle...a kľudne by mi stačilo tých 55-6, to len by som chcela mať 53, ale to sa mi už určite nepodarí...

alic

sewie,ahoj,vsak som si to myslela,ja pri tej vyske s 56vyzeram slusne.Menej nechcem mat ani o chlp.Ahojte.
Vsak ja len pre to,ze toto forum ma aj nejake pravidla,ci nie?

sewie

baby vam hrabe?to sa totu meni na proana forum? pri 172 cm 53 kg?!coze?ako mne sa to tiez raz podarilo,a chceli ma zavret medzi anorekticky!!!nikdy viac!

alic

Natalie,dufam ,ze si sa na mna nenahnevala,kazdy mame svoju predstavu o idealnej vahe,ja len tak,aby aj malo nebolo.Tak sa ozvi.Zle som to nemyslela.

alic

Ahoj natalie,prepac mi tu drzost,ale 55kg Ti nebude stacit?Ja pri172cm,ked som mala 53 kg ,no ja som uz vyzerala zaujimavo.Ale kazdy mame inu kostru,tak povedzme.A co by sa Ti to nepodarilo,ved papaj pravidelne,nebudes mat takyto stav,ze tolko klobasky.Urcite sa ozvi,
kacka nech sa Ti to vydari tento tyzden.
Betty vitaj doma,ako bolo a kde si to bola?Prezradis?ahojte.