Nazval ma menom svojej ex

Príspevok v téme: Nazval ma menom svojej ex
stratena 66

Prosim poradte my niekto co mam robit.v jeden den sa my znicilo vsetko.priatel najprv udrel mojho maleho syna a v noci ma nazval menom svojej byvalej.hlada ju na internete a ked sa ho nieco opytam tak ma klame.mam chut vypadnut uz som to raz spravila ze sme sa rozisli ale teraz mame pol rocne miminko.ani vysvetlenie my nedal.ticha domacnost uz 4 den.co mam robit

Bandolera

Mne sa to hovori lahko, ale zober vsetky sily a kasli na nho! Mate spolu dieta, takze to s tym pomylenym menom nemohla byt nahoda, ze sa mu poplietli mena po mesiaci chodenia... jednoducho ta ten chlap chcel ponizit, nema to zmysel, len pri nom trpis a vyzera to tak, ze aj deti :-(. Lepsie to uz nebude, raz ked je chrapun, tak nim ostane! Takto si casom bude k tebe dovalovat viac a viac. Zalezi len na tebe, kedy sipovies dost, a seknes s tym... Urcite to nebude jednoduche, neviem si toani predstavit, co musis prezivat, urcite ho mas rada, inacby si sa s nim nerozhodla zit.. Ale dobry zivot tas nim necaka, tak sekni s tym! Ked nie kvoly sebe, tak kvoly detom. Predsa nechces aby vyradtali v takom prostredi, kde otec ponizuje ich matku... Sice ta vobec nepoznam, ale z celeho srdca ti prajem, aby ti ta praca vysla a mohla by si sa tak osamostatnit a oslobodit sa od toho chrapuna... Drz sa!

stratena 66

Nie maleho ale mojho syna s prveho manzelstva .moj syn ktoreho udrel ma 5rokov boji sa ho.rodinu mam ale tam nemam kde ist.chcem nastupit do byvalej roboty a zobrat byt do prenajmu.nasi my pomozu s detmi.najhorsie je ze to dusim v sebe.ani nic nelutuje

MultiLevel

Udrel polrocne dieta a teba viac trapi, ze ta nazval menom ex a ze ju hlada na nete???? Zdvihni sa a chod od neho prec, snad mas nejaku rodinu, co ti pomoze ubytkom....