Mám sa jej spýtať, či už s niekym spala?

Príspevok v téme: Mám sa jej spýtať, či už s niekym spala?
zimnypartizan

Ahojte, mám jednu dilemu. Dal som sa dokopy so spolužiačkou, ktorú poznám 5 rokov - na strednej. Oficiálne sme spolu zhruba týždeň a pol, ale už pár mesiacov pred tým sme mali flirt schylujúci sa ku vzťahu. Ide o to, že sme sa dnes bavili o jej vzťahoch a mojich vzťahoch pred našim vzťahom a ona sa presne nevyjadrila, či už s niekym spala, ona vie, že ja som so žiadnou nespal, ale ona sa tak nejak nevyjadrila ani neurčito, aby som si to vedel domyslieť, ale viem, že nie je kurva a nemala ani 1 vážny vzťah - ten sa začína nám a obaja to vieme a aj sme si o tom hovorili. Prakticky sme sa už skoro vyspali, ale k ničomu nedošlo, lebo sme obaja usúdili, že dáme tomu trošku času (tak 3 týždne +). Mám sa jej to nejako opýtať alebo nie? Poraďte pls, ďakujem za rady, pomohlo by mi to vedieť :)

zimnypartizan

Práveže by ma potešilo, kebyže je panna, aspoň by sme vedeli spolu začať :) tak my sa bavíme o všetko, takže preto som to sem aj pridal, že toto jediné neviem

Angelina7777

ake vazne otazky po tyzdni a pol "vztahu" :-)))
ja mam jedneho napadnika co ma bali uz vyse roka, ale neodvazila som sa ho to spytat. a to on ma uz 40.

vidim, ze mladym cas plynie akosi rychlejsie :-)) ale pekne ze aspon tie tri tyzdne si davat limit na prvy sex :-))) len ci to vydrzis tolku stratu casu :-)))

ale bez srandy, ak ste obidvaja neskuseni, tak to bude onicom. radsej sa po dakej starsej poobzeraj