Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prehanadlo - nezabera

RNG

Na tvorenie krvi treba nielen zelezo, ale aj med, vitaminy B-6 B9 a B-12.
Forma zeleza ako aminokyselinovy chelat je ovela ucinnejsie, staci jej len zlomok davky a nezapeka.Pozri pod Easy Iron, co obsahuje iron bisglycinate.
Doplnky nemaju nahradit pestre potraviny alebo zle travenie a absorbciu zivin. Je to len kratkodoba pomocka na rozne problemy. Dlhodobo brane su len doplnky latok, co nemozeme v tych davkach dostat normalne z potravy. Samozrejme tu hovorim nie o archaickych odporucenych dennych davkach z roku 1948, ktorych sa lekari zialbohu dosial krcovite drzia napriek tomu, ze vzacna skupina ich kolegov uz davno tieto davky zmenila , na co su dnes uz statisice roznych medickou a farmaceutickou mafiou potlacanych lekarskych sprav, a dnes uz beznej praxe tej malej skupiny lekarov.

RNG

Prehanadla su skodlive, najma chemicke, lebo drazdia crevo a nechavaju v tele rozne zamorenia.
Treba si napravit travenie, co je zavisle od dostatku kyselin enzymov roznych druhov, mikrovlaknin a probiotik.
Zapecenie sa da obvykle odstranit branim lyzice olivoveho oleja. Uz moja stara mama hovorila, ze creva si treba vymastit.

knaja

Ja ked mavam tazobu, tak si dam par kvapiek Citrovitalu do vody (grep. kvapiek) a vzdy o chvilu zaberu. V nemocnici pred operaciou na vyprazdnenie na lahsie operacie, kde nie je potrebny klystir davaju glycerinove cipky, ale to naozaj len vynimocne. Niekto pouziva namocene lanove semena.

tralalalicka

annemiu som mala aj ja, teraz ju mam tesne na hrane :(
vyskusam, ale mam ten "problem" ze choidm do skoly a nebola by som rada keby ma to chyti tam...to su tabletky ktore sa beru jednorazovo alebo pravidelne? lebo ak jednorazovo tak to necham na vikend...

precitam o tom nieco.dakujem

ni-ka

skus tabletky fenolax a daj si pred spanim 3 tbl alebo rano hned po zobudeni 3 tbl a aspon hodinu este nejedz...tabletky sa rozpustaju az v creve, preto ak sa pred uzitim alebo chvilu po uziti najes, tabletky ostanu v zaludku s jedlom a do tenkeho creva sa "posunu" az so stravenym jedlom co trva tak 6 hodin a znizi sa aj ucinok alebo nezaberu vobec...
skus ich,uvidis okamzity efekt:-)mam ich osvedcene...ja beriem vela zeleza (mam anemiu)a to zas "zapeka" takze chapem ako sa citis...

tralalalicka

Regulax...anorekticka niesom urcite .. mam alergiu na kravske mlieko a uz viac ako 4 mesiace mam problemy s travenim, vyprazdnovanim
najskor som sa nevedela vyprazdnit vobec, resp. islo to strasne tazko a malo..
teraz poslednu dobu sice vyprazdnovanie cca ide ale citim ze nedostatocne a nakolko ma to uz dost hneva chcela som skusit prehanadlo, aby zo mna vsetko vyslo a hned potom by som nasadila nejake probiotika, stravu uplne bez mliecnych veci a tak..
a prehanadlo mi "pomohlo" akurat tak v tom, ze mi o vela zmakla stolica..ale nevyslo zo mna vobec toho nejak vela..praveze malo

ni-ka

to ze sa to vola prehanadlo,neznamena ze ta to hned prezenie...prehanadlo sa pouziva pri dlhsie trvajucej zapche a odporucane davky su stanovene tak,aby doslo k ziaducemu vyprazdneniu,nie k hnacke...hnacka je znakom ze si sa predavkovala a zobrala viac kvapiek(tabletiek) nez si mala...
a aby sa dostavil ucinok, treba si ho dat pred spanim-pojdes na vecko hned rano, alebo rano na lacno a potom pojdes na zachod do troch hodin...

philips

A aké preháňadlo si mala? Na moje problémy s vyprázdňovaním používam laktulózu, ale tá nezaberá okamžite.

mascha

čiže asi nebudeš anorektička, nenapísala si však dôvod,a prečo úplne,
nie u všetkých zaberá preháňadlo rovnako, možno zbytok vyjde neskôr napr. po napití teplej vody s citron. alebo grepfruit.šťavy

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prehanadlo - nezabera - Fórum - ZDRAVIE.sk