Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka pre chlapov: Maznanie bez sexu - bolí?

Príspevok v téme: Otazka pre chlapov: Maznanie bez sexu - bolí?
nika78945

Chcela by som sa spytat chlapov, ako by sa citili, keby vedla seba maju fakt peknu a vonavu kamaratku, ktora by ich aj pritahovala. Boli by ste stale spolu a casto by ste len tak spolu lezali a tulili sa k sebe, lezali v polohe lyzicka, hladkali a skrabkali (bez bozkov, či dotykov na intímnych miestach)... ake pocity by ste mali a či by vas to po čase bolelo, keby ste nemohli vyvrcholit.
Ďakujem

takveru

Pokiaľ nie ste veľmi mladí a zelení tak by som povedal že je to zaručená metóda ako normálneho chlapa rýchlo nasrať aby ti dal kopačky.

momo7897

Čítal som aj tvoj prvý príspevok. No maznanie bez sexu nebolí a môže byť v celku príjemné. Či už z dotykmi alebo bez sa normálny zdravý chalan vzruší a príde erekcia pravedepodobne. Erekcia nie je bolestivá je to skôr príjemný pocit. Ak mu s tým "nepomôžeš" tak sa sa stratí a môže aj znova začať. Nie je na tom nič zlé iba sa cvičí. Je to potom len na ňom či sa chce uspokojiť a masturbovať alebo príde polúcia. Rozhodne maznanie nie je škodlivé a takýto nával a odliv vzrušenia môže byť celkom prospešný.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otazka pre chlapov: Maznanie bez sexu - bolí? - Fórum - ZDRAVIE.sk