ked sa mu nechce postavit

zajik

podla mňa to nemusí byť tým,že by ho nepriťahovala...mal som priatelku pri ktorej mi stál vždy a stále,raz sme si naplánovali spoločnú noc v hoteli,strašne som sa tešil,predstavoval som si čo všetko bude a nakoniec sa mi nepostavil...stalo sa mi to prvý a zatial jediný raz,bolo to hrozné a doteraz to nechápem...

sydney

nie nemal-vravim,ze vzdy hral strasne ksuseneho,a ked prislo na krajanie chleba,tak konecna:)ja teda dufam ze sa len boji:)

sydney

no dovol:) nie,ja mam dobru postavu,povedali mi to viaceri,ale on hral zo zaciatku machra,ze sa neviemako vyzna a teraz je vystraseny,mozno to bude aj tym,ale popracujem,byvalemu stal hned:)

bozemoj

este je tu jedna zasadna otazka ako vyzeras lebo ked si dajaka oblina tak jasne ze sa mu nepostavi ale zdravemu chalanovi by sa mal postavit stale a netreba mu atmosferu hudbu a neviem co proste je tam daco zle a mal by stym ist radsej k doktorovi ... samozrejme ak tvoj priatel nema uz 78 rokov

zajik

určite pomôžu aj pekné slová a príjemná atmosféra...ale hlavne krásna a možno trochu dlhšia predohra a vo vašom prípade snáď bude potrebné aby si ty bola ta aktívnejšia...

sydney

to uz tiez bolo,ale stale nic,kamaratka mi poradila,nech ho proste zasypavam samymi lichotkami,nech sa proste uvolni,pomoze aj to?