Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Da sa vyliečiť zo socialnej fobie?

david93

Antidepresiva pomáhajú, ale je to niečo ako iba naštartovanie sa, zvyšok musí človek prekonavať sam. Ja som odolaval liekom rok aj dačo, chcel som to prekonať sám, no ked som už mával aj úzkostne stavy (SF je oproti tomu nič) tak to som si pre ne doslova utekal. Najpr som bral Paretin a Xanax, nepomohlo, teraz berem Escitalopram (ráno, obed) a Xanax 0,5 mg (ráno, večer) a to už pomaha. Niekedy citim, že fobia je menšia, niekedy väčšia, u mna to tak skáče, je to dosť blbé, ale furt tam je, dokonca bola aj ked som bral nechtiac Xanax + Diazepam v konských davkach, lebo mi ich predpísal obvodák čo sa do toho nerozumel až tak ako psychiatrička a to boli iné haluze, eufória cely deň, všade som lietal s vrtulou v zadku, nemalo to daleko k drogám :D No a potom su tu ešte dočasné vedlajšie účinky, stlmenie sexulaných funkcií, potenie atd, každému to spôsobi niečo iné.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Da sa vyliečiť zo socialnej fobie? - Fórum - ZDRAVIE.sk