Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hlbsie porozumenie

Príspevok v téme: Hlbsie porozumenie
De

Viem ze to je vysoko individualna otazka, ale mate okolo seba nejakeho kamosa,kamosku alebo partnera s ktorym si hlbsie rozumiete ? Nemam na mysli 'znamych' ale ludi ktori su nieco viac a s ktorymi sa nejak pravidelne stretavate lebo vas to stale niecim obohacuje.

Preco je niekedy problem najst takych ludi aj ked je clovek aktivny a spolocensky ?
Preco je tak tazke natrafit na niekoho s kym sa proste citis fajn (v hlbke duse, nielen povrchovo) ?

Maoam

*a predpokladom je aj spoznat a pochopit seba sameho ;-)

je to jedna z najtazsich veci v zivote, ale velmi zaujimava, dobrodruzna cesta plna prekvapeni a zisteni, kde pada vsetko, co ste si doteraz o sebe mysleli

Maoam

a po tomto pride clovek, ktoreho ste si vzdy priali, ale kvoli svojmu bloku kvoli tomu, co sa stalo, ho odsotite, ani neviete ako...

je to vase rozhodnutie ostat vo vasom vnutornom presvedceni, ale potom sa nedivte, ze budete narazat iba na ludi, ako ti, ktori vam ublizili

su ludia, akych hladate, ale najprv musite bezvyhradne verit sami sebe a v seba a svoju intuiciu, lahko rozoznate potom, koho pred sebou mate

Zoene

Ja tiež niekoho takého hľadám už 30 rokov. A čím viac hľadám, tým som si viac istá, že asi taký človek pre mňa neexistuje. Ešte donedávna som bola presvedčená, že som našla. Kamarátka, o akej sa mi ani nesnívalo. Len jeden pekný deň mi povedala, že ju moje starosti obťažujú, že jej nemám hovoriť veci z osobného života a máme sa baviť len o práci.To akoby ma niekto prefackal.A tak naďalej spolu pracujeme, spolu cestujeme. Najsmiesnejsie na tom je, že cestou domov sa radšej robí, že spí, lebo sa bojí, že ju budem obťažovať mojimi "problémami". Ani nevie ako sa mýli, v živote by som jej už nič nepovedala. Tak som sa raz zase sekla. Preto ti hovorím nehľadaj, lebo nenájdeš.....

ariel121

Ano nasla, kolega-kamos u teraz.
Sme uz od zaciatku srandovali ze sme asi soul mates. sme ani vetu nemuseli dokoncit a sme as chapali. A pritom sme z rozlisnej kultury.
A vzdy vedieme zaujimave diskusie.

anabol

Nie, nikoho takeho nemam, lebo mi skusenosti hovoria, ze sa uz fakt ze nikomu neda verit. Clovek sa otvori, potom sa otoci a zrazu je vsetko otocene proti nemu. Dufam, ze chapes :)

anjelik *

De, na to, aby si našiel takého človeka, by si musel mať v sebe to, čo sa dá nazvať vyciťovanie, vnímanie srdcom. Mať v sebe takpovediac *napálený* program prirodzenosti a schopnosti ísť za vôňou života. Pretože my sme život a tak jediné, čo nás vie podporiť, je objaviť rovnaké, alebo aspoň podobné vlnenie a to nás zosilňuje. A na tvoju otázku, áno, poznám osobne takých ľudí a pokladám to za to najlešie, čo sa mi stalo. :o)
Ale inak každý jeden človek, dokonca aj takí tí označovaní za *primitívov* a *slepice* ťa vedia podporiť, len musíš zostať otvorený, neuzatvárať sa do žiadnej predstavy a túžby a vnímať svet v čistote mysle a duše. ;o)
Vieš, prečo je to pre teba také ťažké? Lebo máš v sebe túžbu takého človeka nájsť a práve tá túžba ťa pred tou možnosťou uzatvára.
Keď tak čítavam toto fórum, je priam preľudnené bytosťami kultivovanými, úžasnými, vtipnými a zábavnými, sexi a vášnivými, hlbokými a čuduj sa svete, nepochopenými???? Žeby práve v nich to nepochopenie bolo a manifestuje sa navonok introvertnosťou a hĺbkou? :o)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hlbsie porozumenie - Fórum - ZDRAVIE.sk