Som skareda a to velmi

Príspevok v téme: Som skareda a to velmi
skareda

nemam nikoho, a nikdy som s nikym nechodila. podľa mňa je to tým že som neskutočne škaredá, tlstá, ohyzdná, s hnusným ksichtom...hanbím sa za seba stále ked sa dívam do zrkadla...prečo ostatné chce každý ale mňa nikto? ...čo mám robiť, ako mám niekoho zaujať? ja už nemám síl ani energie. skusala som chucnut asi 21255x a vysledok ziaden, furt som to vzdala. a teraz, asi cakam ze ma tu niekto spasi. co plati na chlapov? ako mam vyzerat normalne? nebyt tak hnusna?

email

podla mna dnes moze byt krasna kazda zena. len to chce na sebe zamakat. ak po tom naozaj tuzis, tak si stanov program a zacni ho plnit. tu mas inspiraciu, aj tie krasavice maju za sebou plasticke operacie a nehanbia sa za to:

ona.idnes.cz

ASFGSD

napíšem ty kludne ty poradím a viac to s tebov preberem ako hlavne je to v tvojej hlave ja ty len môžem poradiť to len predom ak by si to vzdala a tak.. ja osobne som ta zhodil 12 kil za 2,5 mesiaca a skoro som ani necvičil proste som sa len stravoval zrýchlil sa mi metabolizmus a išlo to celkom pekne niekedy som mal nejaku krizu na sladke ale stejnak sa to da neni to zase take tažke

chudnutie-ako(bodka[SK]) nejak takto by to malo byt skus do dat do googlu a najst si to su tam aj dobre rady čo a ako ja som si to priebežne čital a informoval som sa ver mi da sa to len treba fakt chciet ja mam v plane začat risovat lenže mam zdravotne problemy takže na dobu neurčitu to odkladam napíšem ty ešte na e-mail neviem či dnes ked bude času

skareda

Dakujem vam za vsetky rady, najviac sa mi zapacila ta platika, co uz, ked sa inak neda, tak skusim:) a samoyrejme, skusim schudnut znova. Halali– moj email je ilostmyself@azet.sk kludne napis, budem rada. ASFGSD – odkaz je odstraneny, bohuzial:( poznam a tie pripravky pre tety, ale v zivote som ziadne take nebrala, su to blbosti

ASFGSD

čau som chalan a už ked chceš byt chudšia nesmieš očakavat pripravky od teti ktore "zahadne" spaluju tuky... to su všetko srajdy aby zarobili na ludskej blbosty a zufalosti

Najlepšia cesta ako schudnut je zmenit stravu a to tak že budeš jest zdrave jedla snad nemusim rozpisovat ktore su škodlive to snad vie a každý.. v menšom množstve a viac krat do dna aspon 5-6x pit vela čistej vody.. žiadne malinovečky.. niekedy si zacvičit nejake lahke cvičenia zaleži na váhe a ono to pojde dole sam som schudol zo 75 na 62.. ale už mam znova 72 ale som vyšši a mam viac svalov takže sa to vyrovnava hlavne si nesmieš hovorit snažila som sa schudnut už 21000x metodami že večera nesmie byt.. čim menej jedla tym lepšie atd... skus si o tom zistit viac a keby že naozaj chceš schudnut schudla by si len vy všeci chcete nejaky čarovny pripravok kde nepohnem ani prstom a pojde to o 20 kil dole ne? kila hore tiež nešli sami takže tak
-odkaz odstránený- nejak tak by to malo byt založ si temu naštuduj niečo a určite to pojde.. a potom pojdu aj nejaky chalani

otravena

pozri, kolko mas vlastne rokov, ak sa smiem spytat? .. ak mas este pred 30, nic nie je stratene ..

ano, moze byt, ze objektivne nepatris medzi krasavice sveta.. ale

1. co sa tyka tvare - zacni si odkladat z vyplaty, trochu sestrit a za 2 roky mas nasetrene na plastiku .. nemusis sa nechat preplastikovat ako nejaka barbina,, ale len nejaku upravu, co ta na tebe irituje, co vies, ze je moc vyrazne, mozes kludne odstranit

2 co sa tyka postavy -- najhlavnejsie je, aby si zaktivnela.. pracuj, studuj, sportuj... nemaj cas na jedlo.. nech nesedis doma, nemas depku a pritom zjes balicek cipsov ..
proste sa zamestnaj cinnostami a kila pojdu dole jedna radost ..

ak nie, tak potom sa daj vysetrit, leboo mozes mat nieco s metabolizmom, co som mala aj ja, ale da sa to liecit!,

3. usmievaj sa ... ja viem, ze uz musis byt totaalne znicena z toho vsetkeho,, ale neries to proste .. usmev fakt zabera,, pretoze no posobis dostupne ( do urcitej miery proste) .. budis dojem symposky!, a to je celkom podstatne:)

4. neviem ci sa malujes,, ale make up fakt spravi svoje ... zase nemusis sa premachlovat,, ale zakryt nejake nedostatky,, uputat na oci ,, upravit obocie.. to vsetko ta moze uplne zmenit, vazne ( vzdy ked vidis nejaku kraasnu babu v katalogu, tak je namalovana, cize pohoda)

5. jedz zdravo - pomoze to postavicke a aj zdravo vyzerajucej pleti :) ..

Halali

Ahoj, chápem ťa, ako sa asi musíš cítiť ale s takým prístupom ako máš to asi ťažko zmeníš. Neber to zle ale podľa mňa sa budeš radšej ľutovať, ako by si s tým niečo urobila. To je vidieť hlavne na tom, že to chudnutie ti nikdy nevydržalo lebo asi sa dostatočne nechceš zmeniť. Je jasné, že genetika (výzor) sa dá zmeniť iba z určitej časti. Do akej miery, to záleží len na tebe. Začni cvičiť, najlpšie do fitka..spoznáš nových ľudí. Pokiaľ máš problém s motiváciou, bol by pre teba vhodný osobný tréner (ktorého každé dobré fitko má) aby ťa vždy nakopol a poradil ti a ver, že ťa to začne aj baviť a len tak rýchlo s tým neprestaneš. Daj si nejaký cieľ, napríklad schudnúť toľko a toľko kíl. Napíš si ho niekde, aby si ho stále mala pred očami. Najskôr len taký menší a postupne si budeš dávať väčšie. Vždy keď nejaký splníš, tak ťa to posunie ďalej a motivuje plniť ďalšie.

Myslím si, cvičenie a práca na sebe by ti určite mohla zvýšiť šance na nájdenie si partnera. Nezmeníš totižto iba telo, ale aj mysel. Viem to z vlastnej skúsenosti. :)

Ak by si potrebovala ešte bližšie poradiť a namotivovať, môžeš nechať mail a rád ti pomôžem. Snáš som aspoň takto trochu poradil. Veľa šťastia. :)