Zamilovala som sa na psychiatrii

Príspevok v téme: Zamilovala som sa na psychiatrii
Hannah_8000

Stravila som teraz kvoli nejakym problemom 5 tyzdnov na psychiatrii vo Velkom Zaluzi, kde som sa zamilovala - a je to obojstranne - do svojej kamaratky, ktoru som sice spoznala len tam, ale okamzite sme si perfektne sadli, rovnake zaujmy, vekovo velmi blizko (ja mam 23, ona 21), proste akoby sme sa poznali odjakziva. Problem je teraz v tom, ze ja som uz doma, a ona tam bude este cca mesiac, a bojim sa, ze zatial by si mohla najst krajsiu, inteligentnejsiu, ci menej dusevne choru osobku, ktora by jej vyhovovala viac...
Myslite, ze kazdodenne telefonaty a aspon jedna navsteva, kym tam bude, budu prospesne, alebo skor uskodia?

Lady.CH

Lásku si drž, dieťa moje :-) A to, čo by bola alebo nebolo prospešné musíš vycítiť sama. Veď ju ako tak poznáš, nie?

Veľa šťastia do života :-)

Hannah_8000

Ved pisem, ze je to obojstranne. To viem, sama mi to povedala, ze sa do mna zamilovala, takze neopatovanej lasky sa nebojim. A pokial ide o mna, citim sa doliecena, mozno to vsak robi laska :)

xray

no najprv si zisti ci aj ona je na dievcata, resp. aspon na teba, pred tym nez si budes robit velke plany o laske...

laura36

ty si na zeny? ako vies ze aj ona je? v opacnom pripade by ju to skor obtazovalo. radsej si nerob nadeje aby si nebola sklamana, lezala si na psychiatri, asi si natom vazne bola, mas teraz dost roboty sama zo sebou dat sa dokopy, nieto estesa spamatavat z neopatovanej lasky...