Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kulturny svet

Príspevok v téme: Kulturny svet
narocna(?)

Ahojte,ustrednym bodom mojho dusevneho zivota je samota. Od mala,cez dospievanie a teraz aj prve roky dospelosti. Mala som a mam uzky okruh priatelov,ale citim sa sama. Mesiace sa pokusam o nadviazanie dalsich kamaratstiev,no musim byt vacsinou ja iniciativna a som uz z toho unavena. Je mi jasne,ze mi to komplikuju moje nie velmi caste zaluby-pisem poeziu,vymyslam si piesne,ked sa da,tak to aj prezentujem. Taktiez chodim na alternativne koncerty,divadla, do literarneho klubu. Nie som ten typ,co by si dopredu povedal,ze sa nieco neda,len si vsimam,ze ludi podobnych mne nestretavam. Poznam sice ludi zaujimajucich sa o kulturu,no aj tak su mi istym sposobom vzdialeni alebo nemaju cas(studuju alebo maju ine aktivity). Viem,ze toto nie je zoznamka,ale naozaj by ma potesilo,keby sa nasiel niekto s kym by som mohla chodit na kulturu(do Presova,Kosic)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kulturny svet - Fórum - ZDRAVIE.sk