Čím ďalej tým menej sexu

Príspevok v téme: Čím ďalej tým menej sexu
ruza66

Ahojte

Neviem, či aj niekto z vás, ma taký problém, ale mne sa to vonkoncom nepáči....ide o to, mám chlapa, žijeme spolu už 3 roky, lubime sa, všetko klape, je to po p...:-):-)!ale, obaja máme dlhé zmeny v práci a tak si myslím, že aj to môže byť príčina toho, že toľko malo sexujeme!!!ako keby sme boli unavení a nevládali...neviem?????proste čím ďalej, tým viac je ten sex menej a menej!!!!poraďte mi, čo by to oživilo??návšteva sexshopu??:-):-):-)máte niekto takéto skúsenosti??napíšte prosím ďakujem!!!!

1234321

My nemame ani dlhe zmeny, ani nie sme unaveni. Frajer si to spravi rano sam, lebo vtedy ma najvacsiu chut (ja nie som doma) a ja potom mozem skusat hocico, nakoniec si to aj tak musim spravit sama... Ale inak okrem tohto je tiez vsetko ostatne super a zniesol by mi aj modre z neba. Bola som nutena si zvyknut mat sex 1 za tyzden/za dva tyzdne.... Nuz, nemozme mat vsetko :-/

RNG

ako na stres a zly spanok najdes cez Google.sk, ked tam zadas moj nicok, tj rng a slovo stres alebo spanok.Je tam aj plno inych tem a navodov, dokonca aj link na forum, ktore nie je tak prisne kontrolovane a mozem tam uvadzat rozne zdroje doplnkov bez toho, aby to administrator fora povazoval za neplatenu reklamu.
Ved bolo by to aj nelogicke, lebo ja som z distribucie doplnkov vypochodoval uz pred vyse 5 rokmi a odporucane zdroje su tie iste, co aj ja pouzivam na nakup doplnkov pre osobnu a rodinnu spotrebu.

Zuzka.forum

ruza,
no to je super, že ste mali sex, zdá sa akoby ste nemali žiaden problém s jeho nedostatkom :D a ten nápad s víkendami je super, hlavne to NEVZDÁVAJ(te), lebo ja som to po mnohých neúspešných pokusoch vzdala a nedopadlo to dobre.. držím palce :)

ruza66

Ahoj zuzka

Ináč, opísala si to presne, ako to u nás je!!!je to haluz, ale lubime sa nenormalne, len ten sex tam chýba....ale musím povedať, z5e včera, po brutálnej hádke, sme sa tak pomilovali, že klobúk dole:-):-)a hádka bola ohľadom tohto nášho problému za sex...ale potom sa to zmenilo na krásny sex a najhoršie je to, že presne si opísala to, že on sa na mňa pri tomto našom probléme urazil a na vine som bola samozrejme ja!!!No neviem, ako to bude ďalej, ale navrhla som mu, aby sme cez víkendy niekam chodili, lebo travime dni len v práci a doma, dosť je to vyčerpávajúce a stresujúce....

RNG

Prosím tá, kde si prečítam tie veci o strese atď...dakujem

Zuzka.forum

ruza,
keď partner neprizná, že máte problém a nemá vôľu to riešiť tak je to zlé a vždy pre toho kto má väčší apetít (libido), lebo ten tým trpí a ten druhý nechápe v čom je problém a ešte sa uráža keď sa človek snaží otvorene riešiť veci, pretože ON (alebo ONA) problém NEMÁ, on/ona sú spokojní s tým ako to je, z ich pohľadu máte problém iba vy a toto by v normálnom fungujúcovm vzťahu predsa nemalo byť, ak všetko super klape,ako opisuješ, tak kde je to porozumenie, komunikácia, láska a vôľa riešiť trápenie toho druhého? u nás toto zlyhalo, manžel to hlboko podcenil, ani zaboha nechcel počuť o tom, že je nejaký problém, lebo však to JA mám problém a som nespokojná, nie on, suma sumárum sme sa postupne prepracovali do vzťahu bez sexu, úplne sa odcudzili a keď ma prestalo baviť masturbovanie, tak som to riešila milencami (zabite ma) a keď deti vyrástli, tak sme sa rozviedli, paráda, že? takže nepodceňovať význam intímneho života, inak to môže skončiť úplným koncom vzťahu :(

janko22223

Chapem ak cloveka postihne choroba, tak sexualne prestat zit moze. Ale ak je clovek zdravy fyzicky a psychicky,stale pre druhu osobu atraktivny, tak v tom vidim jedine podvadzanie. A ze to nepotrebuje k zivotu a hlavne vo vztahu, to sa mi nechce verit. Ja tiez pracujem obcas 15-20 hodin a aj po takomto dni by som vedel este s nou mat rychlovku.

RNG

Stres je zabijak, treba ho co najviac odstranit. Ovplyvnuje to stovky veci a speje k stovkam roznych zdravotnych problemov, ovela vaznejsich , nez len strata sexu.
Na to ako proti nemu bojovat pozri cez google pod mojim nickom na temy streas a spanok, tieto dve so sebou uzko suvisia.
Na zlepseie sexu je hromada doplnkov ale u tak mladych ludi to nie je vobec este potrebne.

ruza66

Janko

Je to všetko take smutné, že sa vzťah dokáže rozpadnúť kvôli takej krásnej veci, ako je sex!!!viem, že to na rozchod nie je, ale už zase sexo8vat raz za mesiac, to je brutal!!!bojím sa, že pomaly to aj somnou, vlastne s nami tak bude...Neviem ozaj, čo mám robiť, lebo ho ľúbim a viem, že aj on mňa a samu masturbovat ma furt nebaví.....

janko22223

>>dalsi
to my mame 20-25r a par rokov spolu zijeme a mam tento isty problem. ja to prirovnavam z jej strany za lenivost a tiez ju to netrapi, no nechape ze tym padom sa mi odcudzuje a vidim to na rozchod ale nieje to hlavny dovod. neviem ako ona ale ja to mam len s nou a to max raz za mesiac. uz radsej ani nechcem ked vidim ze je to nasilu. mna uz nebavi sa snazit vymyslat cez masaze po túlenie nic. radsej budem single
a tiez mam taky nazor ze sex je najlepsi liek na stres, bolesti tela a psychicke problemy. takze to potrebujem k zivotu