Čím ďalej tým menej sexu

Príspevok v téme: Čím ďalej tým menej sexu
ruza66

Ahojte

Neviem, či aj niekto z vás, ma taký problém, ale mne sa to vonkoncom nepáči....ide o to, mám chlapa, žijeme spolu už 3 roky, lubime sa, všetko klape, je to po p...:-):-)!ale, obaja máme dlhé zmeny v práci a tak si myslím, že aj to môže byť príčina toho, že toľko malo sexujeme!!!ako keby sme boli unavení a nevládali...neviem?????proste čím ďalej, tým viac je ten sex menej a menej!!!!poraďte mi, čo by to oživilo??návšteva sexshopu??:-):-):-)máte niekto takéto skúsenosti??napíšte prosím ďakujem!!!!

ruza66

Je starší, ale len o 3 roky, ja mám 33 on 36, je to podľa mňa ok....myslím si, že je to ozaj únavou, naposledy sme mali sex v piatok, bolo to super...ale ja by som chcela aj dnes, alebo by som si ráno aj privstala v pohode, len aby sme mali krajší deň, po takom fajnom rannom sexe!!je to divne, na začiatku sme toto nemali, bol to sex aj po nočnej v pohode atď....hocikedy, trápi ma to!!!preto mám chuť ísť do sexshopu a kúpiť dáke kvapky a dávať mu ich hoci aj do piva:-):-):-):-)....

MultiLevel

Este sa spytam, ste si vekovo podobni, alebo on je starsi? A ci na teba stratil chut.....tazko povedat...to nevie nikto z nas, len on. Ja vsak verim, ze nie, ze ide skutocne len o unavu z prace....

MultiLevel

Ruza, deti nemame, bohuzial :( a zrejme ani nikdy mat nebudeme, ale to uz nechcem moc rozoberat :) Ja tvojho chlapa plne chapem, lebo si viem predstavit ze musi byt unaveny, ze ma chut akurat tak lahnut a spat, ale nam sa fakt oplatilo nepustat vobec telku v takych pripadoch, preto som ti to poradila. Alebo ak sme si pustili film, tak ja som automaticky pri nom zaspala a moj muz nemal po nom chut na nic. Este sa spytam, ako casto robite 12stky? Znie to divne, ale naplnujte si sex mimo tychto 12 hodinoviek. Ak sa teda da samozrejme.....
Inak, pivo je vyborne na unavu a na regeneraciu, daj si ho aj ty :D fakt :)

ruza66

Multilevel

Zavidim ti, teraz momentalne sedím na gauci, môj chlap pije pivo a kukan telku a ja som totálne v líci z toho, lebo som mu o tom vravela a on, že nikto si nevie predstaviť, aké je robiť 12 hodín atď...ja už neviem, čo mám robiť!!!je mi do placu a čo sa týka toho sexshopu, tak to som chcela zbehnut cez víkend a kúpiť dáke afrodiziakum, čo by to spestrilo!!! A vy máte aj detičky??? Ďakujem tí zš krásny príspevok, musíš máte krásny vzťah......

Dalsi

To mi je veľmoc ľúto, čo sa tí deje, lebo viem, aké to je, ked niekoho lubis a ten na teba sere.....ty by si to strašne chcel riešiť, ale snaha z druhej strany žiadna!!!mám asi to isté, zrejme to je na rozchod asi!!!ja som mladá zdravá v najlepších rokoch a to máš mrzí, len to, že ho ľúbim!!!držím tí palce dalsi.....

MultiLevel

Dalsi, tazko hodnotit len z tvojich prispevkov, ked clovek nepozna skutocne dovody tvojej zeny. Mozno by nam napisala nieco, co ju velmi trapi a ukazalo by sa, kde je skutocne problem.....z toho, co nam opisujes ty, je fakt smutne, ze mlada baba chce takto dobrovolne zit a absolutne to neriesit. Ked budes na nu tlacit, bude sa este viac uzatvarat do seba. Skus byt trpezlivy, sex si nevynucovat a nechaj ju, nech ho mozno i sama navrhne...pises, ze mas babo, pomahaj jej s nim najviac ako sa da, urobte si niekedy vecer len a len sami pre seba. Dieta dajte strazit babke, kamoske. Mozno v taky vecer ani nedojde k sexu, ale to nie je ani podstatne. Podstatne je, aby ste boli spolu, mali prijemnu atmosferu, kecali o vselicom...cim viac takychto chvil budete mat, tym viac ma sancu sa otvorit. Ked budes vidiet, ze je uvolnena, mozes otvorit temu vasho sexualneho zivota. Opat, nechci nic nasilu, netlac, nedozaduj sa, respektuj....
Ak sa casom nic nezmeni, ja by som volila rozchod, pretoze takto sa neda zit. Moze ti kto chce co chce napisat, takto sa dlhodobo fungovat neda...bohuzial

dôchodokbude

Ďalší, popisuješ veľmi podobnú situáciu ktorú som mal sám pred 25 rokmi. Môžem Ti povedať jedno, chuť na sex sa mojej manželke už nikdy po narodení detí neobnovila. Ak ťa zaujíma ako vyzeral potom život vášnivého ale verného manžela a čo všetko to prinieslo tak si urob nejaký email a napíš ho sem, nebudem sa rozpisovať. Myslím že by ťa to mohlo zaujímať. Ak by som sa sám mohol vrátiť v čase postupoval by som celkom inak.

dals.i

MultiLevel Dnes 12:48:

viem, ze to ide k horsiemu. Ona je v tomto taka apaticka.

Nas sexualny zivot zacinal obratene. Na zaciatku sme si perfektne sexualne sadli a uz druhe, ci tretie milovanie a mala mokry orgazmus. A teraz je to mizeria.

Lenze to com som vedel a s nou skusal, tak pri opakovanych pokusoch - v podstate na druhy krat, to iste uz neucinkovalo. Tak som hladal nove a nove sposoby, ako jej urobit dobre, ale nekonecne moznosti neexistuju. Postupne jej vasen chladla a priznala sa, ze vaginalne neciti skoro nic, alebo len minimum. Brala HAK a nepacilo sa mi to, lebo je to svinstvo. Navrhol som jej, nech to brat prestane a potom to slo s nou dolu, akoby tie umele hormony, ked ich uz nemala, neboli nahradene jej vlastnymi, ale ostala bez hormonov. Patral som, snazil som sa, ale uz jej to liezlo na nervy. Slubila aj navstevu sexuologa, ale nakoniec ostalo iba pre reciach. Na gynde jej nezistili nic a jej libido stale klesalo. Po porode jej kleslo este viac /vsak dieta prinasa starosti, unavu/, ale jej to akoby prestalo chutit aj bez unavy. Inak je pritulna, maznava.

Myslim, ze ma psychicky blok, lebo problemom je nielen vaginalna suloz, ale aj oralne uspokojenie - ci uz z mojej, alebo jej strany a ked nema chut, vadi jej aj dotykat sa ma v intimnych partiach /vtedy jej tam vadia aj moje dotyky/. Nohy, zadocek, hlava, pripadne prsia mozem hladkat, masirovat, mozeme sa mojkat, objimat, bozkavat - ale cokolvek sexualne znesie len, ak ma naladu a tej nemava moc /tak 1x za 1-2 tyzdne, cez kramy vobec/.

Jej riesenie bolo, zeby zacla brat HAK, ale doktor jej to zakazal a robilo jej to velmi zle, tak nesuhlasim, aby si pre to nicila zdravie. To by jej bolo najlahsie riesenie. Vraj ziadny problem neni, proste ked nema chut, tak nema, no a co a nemam otravovat s riesenim, uz je jej to trapne pocuvat.

Tak som teraz ja dlhodobo smutny a v depresii, lebo ked clovek niekoho miluje, tak jeho telo na neho reaguje a to moje na nu reaguje velmi dobre. Lenze vo vacsine pripadov si mozem nechat zajst chut... a popasovat sa s tymto problemom sam. Uz mi vykricala, ze ked nechcem akceptovat, ze nema chut, nech si najdem na "to" inu...

Nevie pochopit, ze ja nie som nadrzany na cudzie zeny, ale na nu. Takto je sex z jej strany iba o akejsi povinnosti, co jej to len zhnusuje este viac a aj po sexe, co lezi ako lata nehybne a vidno na nej, ze sa jej nechce a je jej to neprijemne, nema vobec clovek z toho dobre pocity... Naviac, ked stale robime len 1-2 polohy :( a to asi stylom, ze najlepsie je, aby som sa rychlo urobil... /radsej nechce ani ziadnu predohru, lebo naco to predlzovat/.

Po dobrom milovani som mal v minulosti aj 1-2 dni dobru naladu. Po tomto... mi ta nalada nevydrzi ani pol hodinu.

Skoda, ze nevidi ten problem, alebo ho vidi, ale nechce, je leniva, ho riesit. Takto nas to iba zbytocne vzdaluje viac od seba.

MultiLevel

Trosku prispevok mimo temy, ale stale to suvisi so sexom a jeho nedostatkom - DALSI, preprac ze to takto napisem, ale je velmi smutne, ze sa priatelka k vasmu/jej problemu takto postavila. Je jedno, ze ju v beznom zivote prestanu casom bavit nejake veci, sex predsa nie je vec, je to to najintimnejsie co mozeme s milovanym clovekom zazit...Najhorsie je, ze sa takto zatala a nechce to uz riesit. Pritom skodi len a len sama sebe a v konecnom dosledku aj tebe, lebo pomoct sa jej da! Staci aby zasla za gyndou, povedala o svojom probleme, trosku googlila a ma niekolko rieseni na svoj problem. V prvom rade sa musi vylucit problem gynekologickeho razu, prestat uzivat HAK bol dobry krok, lebo prave HAK moze libido znizovat, a kym sa jej telo od toho svinstva vycisti, budu jej hormony este chvilu skakat. Existuje vela prirodnych doplnkov, ktore pomahaju zvysovat libido, strava, napomaha tomu aj psychicka pohoda...kadeco. Len bohuzial, ak sa clovek zatne, nepohne s nim nik. A prepac, ale vas vztah tymto sposobom pojde stale viac a viac dolu vodou....

dalsi

u nas to slo so sexom tiez dolu vodou. Z mojej strany nie, ale moja draha prestavala mat chut. Rapidne jej kleslo libido, kym u mna je to tak, zeby sa mi chcelo denne, aj viackrat.

Bavit sa o tom uz nechce, lebo jednoducho nema chut a poklada to za normalne, ze naco to riesit.

Takze problem sa presuva a nabaluje. Zda sa, ze to zacalo, ked vysadila HAK. Ale ona je aj tak typ cloveka, ktoreho nikdy nic dlho nevie bavit.