Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy a vitamíny

Príspevok v téme: Vlasy a vitamíny
mishel_

Ahojte! :-) Mam otazku, mam pocit že mi vypadavaju vlasy a aj bojujem proti tomu už proste nieže mi vypadavaju iba pri umyvani je ich okolo 200 pri mojich dlhy vlasoch je to riadny chumáč pritom mam dosť huste vlasy a z našej rodiny ma každy krasne huste vlasy ale z otcovej strany som kučerava, kupila som si multivitamín a používam značku dixi(šampon najpr brezový potom žihlavový,voda na vlasy taka modrá a ampulky na vypadavanie vlasov) použivam ich možno tyžden a pol dve tyždne len nepozorujem žiadne vysledky a už dlho čítam o značke reeghar a rozmyšlam že ju skúsim aj s tabletami a ma dobre rezenzie, mam vysadiť to čo používam alebo mam dať tej značke ešte čas nech si vlasy zvyknu ? čo myslíte? Ďakujem

Som.Paula

Vyskúšala som viacero vitamínov a mne zabrali tablety Toppik. Chce to proste pravidelne úžívať a výsledky sa ukážu samé. Mne sa po 2-3 mesiacoch užívania zastavilo padanie vlasov a začali mi npo celej hlave rásť také malinkaté nové vlásky :-) Inak na ich stránke (www.toppik.sk) sa dočítate aj ďalšie zaujímavé články o vlasoch ;-)

sara1986

na posilnenie vlasov ja raz ročne si nasadím vitamíny z lekárne Donna Hair, najlepšie čo môže byť ak si chcete zregenerovať vlasy a urobiť im taký "detox" :)

paulaaa

Mne padali vlasy pri nedostatku zeleza, nasadila som trstinovu melasu, ktr. je bohata najmä na zelezo, zacalo som uzivat aj makovy olej a zlepsilo sa to omnoho. Na umyvanie pouzivam konopny sampon, prirodny a pravidelne si robievam aj kokosovy zabal na noc. Odporucam tento panensky bio:
-odkaz odstránený-

mishel_

Niekedy s Korienkom a niekedy sa mi ten vlas ako keby odlomil, také malé kusky vlasov, už vôbec neviem čo to znamená:/ ale dakedy som fakt zufala, normálne to je keď pri umývaní vypadne viac vlasov? Niekde som čítala že pri umvani ich vypadne okolo 300, alebo čo ja pozorujem tak to môže byť aj od počasia, no neviem

majli

Skus poslať fotku,ak chceš. revalid je evru dost drahy a nie každemu pomaha... poriadne si popozeraj vypadnute vlasy či maju na konci biely vačok-ak hej je to korienok,,, dlhé vlasy sa skor zvyknu pretrhavať po dlžke,,, tam pomože vlasy vyživovať aj zvnutra aj zvonka-kvalitnym balzamom...šamponom...

mishel_

Bola som u kožnej a ta mi povedala že pokožku mam zdravú aj vlasy mam zdravé a povedal že si mam isť kupiť revalid ale to je draha zaležitosť a tak teraz skúšam reeghar ako som spomínala, veľmi sa pozorujem a možno mi ani nevypadavaju len furt pri umyvaní mam ofinu taku zlepenu a kedže mam objem a idem pod silné svetlo tak mi normalne presvitá cez vlasy a neviem či je to normálne no

Majli

Milá Mishel-nechcem narážať na Dixi šampon,ale skus siahnuť po nejakom inom z lekarne-pytaj rastlinny šampon s vysokym podielom vyťažkom z rastlín,mnohe z drogerie maju totiž len myciu zložku a len aromu-parfem z byliniek,nie ich vyťažok... Je potrebne zistiť,či ti vlasy vypadávaju s korienkami alebo sa len pretrhuju po dlžke... a od toho zvoliť pripravky na použivanie.. selé,zinok,železo-su potrebne vitaminy pre vlasy. taktiež je dobre zistiť,či nemaš malo železa v krvi,jeho nedostatkom padaju vlasy. ..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy a vitamíny - Fórum - ZDRAVIE.sk