Predtucha - prichádza III. svetová vojna

lucia238

suhlas aj s doubledog aj s maom.raz som citala zaujimavy pribeh, dietatko krasne sa narodilo bez ruk a noh odkazane na pomoc matky, ked chlapec narastol trapill sa, preco prave on, inak zdravy..siel na nejaku regresnu terapiu, kedze sa s tym nevedel vyrovnat a zistil, ze bol v minulom zivote nejaky fasista, pracoval v koncentraku a hadzal deti do pece...co dodat, strasne...jeho nestastna matka tiez asi cistila karmu, kedze sa oddane o takehoto syna starala kolko vladala. nieco natom bude.

Maoam

Multivel- to samozrejme neznamena, ze ked ty osobne vies o tyrani napr. dietata a mas moznost zasiahnut, je to tvoja povinnost...atd atd atd., rovnako sa zastat osoby, v pripade mobbingu, pomoct ked mas moznost a nie sa iba necinne pozerat. Ak mas moznost zasiahnut a neurobis to, tak je to potom tvoj problem a tvoja zodpovednost. Vela ludi ma moznost zasiahnut a neurobi to, alebo sa robia, ze nic nevidia atd. Ine je zasiahnut, ked vidis pripad odohravajuci sa v inej krajine (aj tam su moznosti, nie vsak vzdy), ine je to live v blizkosti ci v rodine, vsak ty vies.

Maoam

Multilevel, je to tak, ako pise Doubledog, o.i. nevies, ake inkarnacie ma za sebou dusa, ktora je v tomto zivote obetou strasnych okolnosti, tyrania uz od babätka a pod., dalej vela dusi si vybera tieto skusenosti (ako vsetko, od miesta narodenia, rodicov, rodiny, skusenosti) kvoli tomu, kam sa chce posunut, v com zosilniet a prave skrz tieto zivoty sa silnie najviac.
A nechci mat karmu tych, ktori tie veci robia (tyranie atd.), kazdemu sa vsetko vrati, skor ci neskor a v roznych podobach.

doubledog

ved ja rozumiem, ako to myslis :)
to, ze rozumies principu vyberu, este neznamena, ze nebudes v takejto situacii nijak reagovat.
z tohto pohladu ma tyran horsiu situaciu ako tyrany.
tyrany si to odzivat teraz, tyran si to bude odzivat v buducnosti.

MultiLevel

Doble v tomto pripade to myslim tak, ze ak pripustim, ze kazda dusa si pred narodenim vybera ako a kde bude zit, co sa jej stane dobre a co zle, lebo si to chce odzit, v niektorych momentoch je tazke si to uvedomit...U seba si to viem povedat, ale ked vidim podobne videa ako spominam nizsie, vtedy nie je lahke brat to tak...
Tak ale bavit sa o tom da len s ludmi,ktori tomu veria samozrejme, takze ak veris niecomu inemu, je zbytocne si o tom pisat :-)

MultiLevel

Nuz, dobehli ma vlastne slova. Prave som videla to najnovsie video s pestunkou ako tyra dvojrocne dievcatko. Ked clovek vidi cosi take, je velmi tazke povedat si, ze obe osoby si vybrali prezit cosi take.. Byt v pozicii tyrana i tyraneho :-(

doubledog

nieco zle vo svete sa deje stale, takze taka predtucha je spravna.
lenze sa deje ovela viac dobrého, pomer dobra voci zlu nikdy nebol tak priaznivy ako je teraz.
ja som v tomto optimista.