je aj toto nevera?

Príspevok v téme: je aj toto nevera?
pat a mat

s priatelom som uz velmi dlho a v poslednej dobe nam to dost skripe. lubim ho, viem ze aj on mna, ale niekedy spolu nemozeme vydrzat, len sa hadame. no a teraz ma jeden kamarat pozval len tak pohaluzit do mesta, na kofolu a tak. keby som to povedala priatelovi, urcite by sa urazil a bol by urazeny az kym by som povedala, ze nejdem nikam(uz sa to stalo) preto mu to nechcem povedat, ide o uplne nevinne stretko. ale mam trochu zle svedomie a viem, ze ked sa to dozvie, zrejme sme skoncili. tak co, je toto nevera?

zuzu8844

Uplne ta chapem. Ja mam podobny problem. S priatelom som 3 roky.A ked som sa mu snazila naznacit ze by sme mohli riesit nejaky vaznejsi krok(zasnuby, svadba)tak ma vzdy odbil.No v case tejto krizy som stretla svojho byvaleho ktoreho som nevidela par rokov, stretli sme sa 2x ale nie sami. Povedal mi ze ma xce a ze bude o mna bojovat do konca. No mne utekaju myslienky na neho. Celkom ma to vyviedlo z miery, uz teraz ozaj neviem na com som. Ci mam zahodit 3rocny vztah s drobnymi nedokonalostami alebo to skusit s niekym koho poznam a obdivujem.

kali

len tak aby som bola v obraze. Ja mam tolko isto:)
Len mi teraz nie je jasne ci s tym chalanom ides von iba ako s kamaratom alebo mas aj nejake ine plany. Preco by tak velmi tvojmu priatelovi vadilo keby si isla s kamaratom von?...ale aspon vies ze ta ma rad a to je super. To si vaz.

pat a mat

juuj, to stretko je uz zajtra... dnes uz s frajerom nebudem,t akze mu to uz nemozem povedat... idem tam s cistym svedomim, len za kamosom, ale aj tak... :(( neviem ci tam ist alebo nie, ak by sa to moj chalan dozvedel, isto by sa hneval.. a keby mi to spravi, tiez by som nemala najlepsi pocit:(

kali

To neni nevera ale nerob zbytocne nieco co by mohlo narusit vasu doveru. Ide o to ci to pre teba znamenalo nieco viac a kto je pre teba dolezity. Ale preco by si nemohla ist s kamaratom von...

izabelka

tak nevera to nie je ale mozno ti aj on povie za dva dni ze ide pohaluzit s nejakou peknou kockou blondatou a ta bude len tak sporo odeta ved co ved iba pohaluzili tak co si budes myslet

mandy21

Agina, ja uz neviem. ked som bola mladsia, bola som dost ziarliva. Dokonca som raz frajerovi v zachvate ziarlivosti roztrhala pas, a co som si pomohla? skoro som skoncila na pohotovosti, taku facku mi strelil. a aj tak sa vlacil s inymi. Odvtedy sa cosi vo mne zlomilo a su mi taketo veci v podstate jedno. Samozrejme, mam uz celkom ineho partnera, ale ta liberalnost zostala.

mandy21

Tazko povedat, co je nevera, je to individualne. Ale osobne si myslim, ze ani bozkavanie nie je nevera. Dokonca, u chalanov som sa stretla s nazorom, ze ani oralny sex nie je nevera. Samozrejme, pokial sa tyka ich a nie ich partnerky :-). Ze nevera je az normalny sex