Pomozte mi vybrat notebook

Príspevok v téme: Pomozte mi vybrat notebook
klaudy688

Ahojte som stvrtacka a maturujem z informy a matiky. Na vysku pojdem asi na ekonomickú ale predsa len potrebujem pomoc.potrebujem novy notebook nejaky co by zvladol programovanie v cecku a mal zakladne funkcie co sa snimi bezny clovek styka,dobra baterka,rychle reakcie.Len sa do toho nevyznam a tak sa pytam o radu pri vybere.Moja financna skala je do 350-400eur
Dakujem vopred za nejake dobre rady :)

klaudy688

Dakujem...daco uz asi vymyslim.. ale pozerqm ze uz sa predavaju nb s w8 os..a zase bez os nechcem kupovat na to ja niesom

Prezyvka055

embryo ak si kupi NTB s predinstalovanym OS stejnak bude busiet po kupe predinstalovat lebo tam bude mat 30 bloatware softwaru pri ktorom sa vykon toho ntb skrese tak na polovicu, uz chapes?

embryo

Prezyvka055: idiot? teraz si urazil vacsinovu cast populacie, ktora nechce mat starosti s instalovanim a kupovanim OS alebo si sa nam predstavil?

tebe som tym nic nechcel povedat, pisal som to zakladatelke temy, aby nemala starosti, ze novy NB nezvladne "programovanie v cecku"

Prezyvka055

embryo a k tej poznamke ze kompilovat zdrojaky dokaze kazdy notebook ...
hej aj na 486tke z roku 1992 sa to da .. co si tym chcel povedat ako?

Prezyvka055

embryo len idiot si kupi notebook s operacnym systemom.

Co sa tyka baterky asi je to logicke ze tam kde fullhd display a r260 tak ta baterke vydrzi kratsie .. preto som dal na vyber s integrovanou a s normanou grafikou .. ale asi to je pre teba tazke na pochopenie.

embryo

Prezyvka055: to co si sem dal su NB s pomerne slabou vydrzou baterky (hlavne ten posledny) a nemaju operacny system...

klaudy688: kompilovat zdrojaky (C, C++, C#) dokaze dnes uz kazdy NB