Uz viac ako 3 roky bez lasky

Príspevok v téme: Uz viac ako 3 roky bez lasky
nestastna18

Pred 3 rokmi som stretla neskutocne skveleho xalana, dali sme sa dokopy a po mesiaci sme sa rozisli....mala som 15 rokov a ON bol moj prvy xalan...cudovala som sa, co na mne vidi, lebo ako 15 rocne dievca som vyzerala strasne, ale predsa sa so mnou dal do kopy.....presli uz 3 roky a ja stale na neho myslim....ziadny xalan ma nezaujima..napriek tomu, ze som od neho daleko 300km, stale na neho myslim....poznam neuveritelne vela xalanov, ktori si strasne v pohode, ale pre nikoho mi nebije srdce :((( som jedina???

nestastna18

mate pravdu, ani sama neviem preco....mam vela priatelov a vsetko, ale ona mi akoze krila xrbat, ked som s nim xodila, pritom ona ma podrazila ako prva...xodila s nim do obxodu, von a ja sprosta som im to tolerovala...myslela som, ze co vsak su kamosi, preco ne a tak to aj dopadlo :(((

slniecko004

aj ja si to myslim ethel...nestastna18 preco si sa s nou zakazdym bavila??? aj po tom vsetkom? to ti za to stala???

nestastna18

tomu ver...3 roky...to ubehlo jak voda...a najhorsie na tom bolo to, ze mi ho prebrala moja akoro naj kamoska...vzdy mi prebrala vsetko :o(( dokonca aj priatelov....o xalanox nehovorim a ked sa konecne na mna usmialo stastie....tak aj to stastie mi vzala...

slniecko004

mozno si colvek povie, ved su to len 3 roky....ale aj 3 roky je velmi dlhy cas....a hlavne, ked nemas lasku....ale neboj sa..raz sa urcite na teba stastie usmeje a amorov sip udrie aj do teba....

nestastna18

inak sarah333....my sme sa rozisli v dobrom...az na to, ze ho balila moja "kamoska" a predtym jak sme sa rozisli sa spytal mojej "kamosky" ci by nexcel s nou xodit....akurat v ten den som mu dala kopacky

nestastna18

o to by ani neslo, ide o to, ze ked sme spolu vtedy xodili...on nemal mobil ani tel. cislo :((( a teraz ked ho uz ma ja ho nemam.....uz ani neviem ci ho este lubim, od vtedy ubehlo vela casu....problem je ale vo mne, ziadny xalan mi nesedi...na kazdom mi nieco vadi...