Odpustili by ste?

Príspevok v téme: Odpustili by ste?
comamrobit

ja viem zez to zalezi len na mne ale som bezradna...skusim priblizit situaciu

mala som priatela par rokov...ku koncu to bolo zle dost..hadali sme sa aj za uplne banality az to presiahlo vsetky medze a dokazali sme si nadat ...viac casu sme stravili od seba ako so sebou aj ked sme spolu byvali..tak sme prestali spolu byvat...sem tam sme sa este spolu stretli... no a potom prisla nejaka hadka kedy som povedala ze to je posledna kvapka....

preslo par mesiacov a my sme sa stretli...isli sme spolu na obed...citila som sa ako keby sme boli prvykrat na rande..a mam pocit, ze aj on..a potom to prislo..vytiahla som z neho ze spal s inou..a nie raz... viem, ze se spolu neboli ale uplne mi to ublizilo..lebo ten cas som sa velmi trapila ked sme spolu neboli, rozmyslala som co som spravila zle aj ja co by som napravila...pre mna to bol noz do srdca..priamy zasah..so slzami v ociach som mu vykricala ako som sa cely ten cas trapila...a on mi povedal, ze si myslel, ze uz o neho nemam zaujem...

a teraz ma prosi....

nech sa vratim ku nemu, nech to opät skusime a napravit a ze ho to mrzi ale chape ma...vpodstate ze to spravil z trucu...

prosi ma aby sme sa porozpravali ale ja neviem co mam robit..trapim sa, ale mam uplne protichodne pocity...na jednej strane citim ako mi chyba a na druhej sa mi hnusi....

ako by ste sa zachovali v mojej situacii

miiauuuu

comamrobit
ahoj, teraz som čítala co si napísala naposledy, musím len povedať-si odvážna žena! :)
možno to teraz nebude ľahké a urcite budú nejake tie depky ale pokial si to tak naozaj cítila ze by ti to len ublizovalo, dobre si spravila, treba ísť ďalej a šťastie si ta najdemdrzim palce v živote ;)

5.5 elsa

comamrobit a čo prevažuje že ti chýba alebo že sa ti hnusí? :) no neviem veľmi dlho by ma ten muž musel presviedčať aby som mu uverila že to myslí vážne jedine urobiť hrubú čiaru a začať odznova ja by som neodpustila aj keby sme brali v úvahu že v tej dobe ste boli "od seba" tie hádky prídu znova to bude zasa to isté nabudúce sa pohádate a zasa budete na pár mesiacov od seba tak situáciu využije aby sa znova vyspal z nejakou ženou to je mi riešenie bude mať náladu na nejakú bokovku tak sa s tebou poháda aby si mohol "odskočiť" zabaviť sa vydiskutuj si s ním dôvody hádok ak má záujem alebo radšej bude hľadať útechu v milenkách a k tebe príde s prosíkom zasa takýto vzťah nemá žiadny význam to čo je na rovinu mu povedz čo ti vadí ak ho ty chceš daj mu poslednú šancu ale hovorím ti to dopredu žiadne zmeny nečakaj nikto sa nemení na chvíľu potom bude znova taký istý :)také slzičky ťa budú ubíjať ešte viac po nejakej dobe budete na tom istom .....

comamrobit

precitala som si vsetky prispevky,, k tym co si myslia ze mi napisali chutovo narovinu asi nepochopili zalozenu temu alebo necitali vsetko co som pisala, aj komenty...

Septemberr

toto je asi navacsie pochopenie s akym som sa tu zatial stretla..presne takto to bolo

Po rozchode sme sa dlho nevideli potom sme sa stretli raz nahodou...dali sme sa doreci, povedali sme si s kym sme boli za ten cas co sme sa nevideli co sme robili.. ja som mu povedala,ze som bola s niekym inym...ale iba na kavu..rozlucili sme sa a on na to mi napisal, ze ho to dostalo, ze som bola s inym,pphadali sme sa, zacal si mysliet, ze som s nim mala nieco viac.Za nejaky cas sme sa opet stretli nahodou a videla som, ze je stastny ked ma vidi stravili sme spolu pol dna(on mi to nesplechol do ksichtu ako sa podaktori dovtipili)ja som to z neho tahala...vraj mu nieje o tom prijemne rozpravat..ale chcela som vediet vsetko..aj tak mi vsetko nepovedal a dalej som sa nechcela uz pytat, lebo som videla ze je z toho psychicky zdeptany...vystupila som z auta povedala mu,ze som sa cely cas trapila pre neho, ze mi to ublizilo a sklamal ma velmi aisla som prec...volal mi pisal mi vraj si myslel ,ze mi je vsetko jedno, ze ho uz nelubim a nechcem s nim byt.. na zaklade nejakych fotkiek z oslav, narodenin atd. kde som sa smiala..z toho usudil,ze som stastna bez neho...a tak vysvitlo, ze sme sa asi dostatocne nepochopili..vraj keby vedel ako to beriem ja tak by sme to mohli nejako vyriesit a byt spolu stastni(hrdost je svina)potom mi stale pisal a volal nech sa skusim cez to preniest, podme zacat odznova...skusila som, ale bolo mi neprijemne ked ma chytil vobec za ruku..a si vsimol,ze by to tak lahko neslo... citim prazdno, sklamanie, ublizenie...

ukoncila som to...asi mi bude lepsie... neviem si predstavit ze sa vratim na miesto kde sme spolu byvali a on si tam dovliekol nejaku sliepku s ktorou sa sotva poznal...pochopila som to tak ze s nou mal len sex a poslal ju kadelahsie alebo sa jej vobec neozval..

neviem si predstavit, ze sa ma opet dotyka, ze si lahnem na tu postel, nedkazem sa na neho ani pozriet, nedokazem mu verit, nieje mi prijemne ked sa ma dotkne, stale myslim a to preco to spravil a ako mi to ublizilo...
takze tolko odo mna..dakujem za rady, odpustit mozem casom, nezabudnem nikdy... som rozhodnuta, bude to tak lepsie

Septemberr

V prvom rade chcelo by to vediet, ze su ludia citlivejsi, empatickejsi, charakternejsi, a potom ich opak, tazko citiaci, neempaticky, bezcharakterny, sebecky. Cize urcite nie ze muzi su z marsu, a zeny z venuse, nie. Muzi aj zeny su jednaky alebo onaky.

V silnom vybudovanom vztahu su silne emocie. Laska ma len krocik od nenavisti. Rozisla si sa s nim, zrejme navonok bezcitne, tak to vnimal, on sa strasne trapil, a na tebe videl, ze je ti vsetko jedno( on to tak videl) preslo mu to do "nenavisti" tiez chcel aby si trpela, vyspal sa s inou( z trucu) a taktiez tym chcel zabudnut. Teraz nakoniec sa ukazalo, ze ste si vobec neboli celu tu dobu lahostajny. Radim odpustit si navzajom, obnovit doveru. Vyriesit problemi, pre ktore ste sa vtedy rozisli! Vyjadrovat druhemu svoje pocity, neskryvat ich. Komunikovat o vsetkom!

lendoki

Správne sformulovaný probém je už napoly vyriešený problém...
Chápeš?
Čo sa stalo ? Kedy ? Prečo ?
To už je preč - za vodou - niet nad čím premýšlať - okolnosti atd...
Názory - tie sú tiež - iba názory...
Treba žiť kvalitný život a neumárať sa v blbostiach ... ináč povedané...
Treba byť flexibylným - kto riešiflexibilne problémy je zavodou...
kto nie ..toho to umrtvuje -ide proti prúdu...Nerobto...Načo ? Žij - a účinne rieš to čo treba - nie čo netreba...

Prezyvka055

comamrobit no a co si mal zatial honit a dufat ze vas osud zase da dokopy?

to ze ste sa znovu stretli to je nahoda, mozno by ste sa nikdy nestretli uz vtedy to ani nemohol vediet.

takze neodpustaj mu, lebo nemas co.
vyzera to byt inak na celkom dobraka ked sa ti s tym zveril, kedze vacsina by to nepovedala. asi si myslel ze si zamenila a ze si viac racionalnejsia. ocividne asi nie.

1234321

Kkaffik - presne a je jedno, ci je socializmus alebo kapitalizmus.... Samozrejme, vzdy sa najdu vynimky, ale toto plati pri vacsine pripadoch....

kafe

pmgh, vždy platilo, platí a platiť bude, že je rozdiel medzi mužmi a ženami. Inak vnímajú, inak reagujú, inak riešia veci.

pmgh

Zena sa potrebuje vyplakat, vyrozpravat a chlap ozrat alebo vyspat s inou.

nesuhlasim, mozno platilo v socializme, dnes je to cele ine, aj zena aj hclap to riesia dost rovnako, aj zena sa ide natruc vyspat s inym a aj hlacp mi obcas povie, co ho trapi a to je chlap po kazdej stranke, nie homosexual (inak by ta zena, co vyspala sa s inym bola muzatka, podla tej rovnice).

takze.. toto uz davno neplati.

1234321

No, chlapi riesia trapenia inak, ako zeny. Zena sa potrebuje vyplakat, vyrozpravat a chlap ozrat alebo vyspat s inou. Zial, priroda nas takto nastavila. Vy ste spolu neboli, takze nema zmysel mu to vycitat. Aj mne by to strasne vadilo, uplne ta chapem. Ale treba si uvedomit, ze ste spolu vtedy neboli, mal bolest, tak nasiel svoj sposob, ako aspon na chvilku zabudnut. Mal bolest = stale miluje. Ak ho aj ty milujes, tak by som vasmu vztahu este dala sancu. Ale len s tym, ze sa zmieris s jeho uletom, ked ste spolu NEBOLI, lebo ak to nestravis, vyhodis mu to pri kazdej moznej prilezitosti (z vlastnych skusenosti...)a budete sa trapit obaja.