Analýza MRI (niekto skúsený, prípadne RNG prosím)

Príspevok v téme: Analýza MRI (niekto skúsený, prípadne RNG prosím)
Arwyn

Dobrý deň, už dlhšiu dobu mi je strašne zle (je toho veľa nejdem to všetko popisovať) dnes mi bolo robené mri krčnej chrbtice a výsledky prídu až za cca 2-3 týždne, neviem ako to dovtedy vydržím...No ale aspoň cd som dostal tak som si ho pozeral a nejak som narazil na tmavú škvrnu na mozgu (áno, aj keď to bolo mr chrbtice) tu je snímka (príloha 1), ďalej som si spomenul, že cca 2 mesiace dozadu mi robili mri mozgu tak som sa v tom prehrabal a našiel som tam niečo podobné: (príloha 2) a ďalej som si všimol, že jednu tú prázdnu srandu z tých 2 čohosi v strede mozgu mam minimalne 2x širšiu - obrázok: (príloha 3), ďalej chcem podotknúť, že mri som dal robiť súkromnej firme, lebo objednávka na normálne bola dlhšia ako pol roka a druhá vec je, že nález som potreboval okamžite, pretože na druhý deň som mal sedenie s fyzioterapeutom a chcel som mu ho doniesť, tak mi ho znechutení dali za 45 minút so záverom že uplne dokonalé bez najmenšej chybičky...podľa mna to odflákli lebo boli nasratí a preto by som chcel dať aspoň tieto 3 snímky rozanalyzovať niekomu skúsenému či je to naozaj vpohode, obávam sa pretože dosť veľa fyzických príznakov mi sedí na MS a podobné veci...vďaka za každé info

Gregory

Ahoj, je to síce staršia téma, ale veľmi by ma zaujímalo, ako si dopadol s riešením svojich problémov, presne tieto problémy a symptomy mám aj ja už dobrých 5 mesiacov. Čo ti zistili a čo ti pomohlo ?

Arwyn

Zajtra mi obvodna vybavila nejaky test na boreliozu dufam ze ten western blot a ak aj ne tak si ho dam urobit inde ...neviete kolko cca trvaju tie vysledky? Lebo uz mi dochadzaju nervy hadam sa ta borelioza potvrdi :) a ano oblicky testovali, tie boli vpohode

Arwyn

Ďalej som spozoroval že mi začali tuhnúť nohy mám ich strašne unavené, hlavne lýtka, ťažko vyjdem po schodoch a často mam v nich fascikulacie a brnenie...môže aj toto spôsobovať borelióza?

Arwyn

tak dam si spravit ten wb a ohladom tej komory neviete niekto kde by sa dal najst nejaky online radiolog, najlepsie zadarmo?