Analýza MRI (niekto skúsený, prípadne RNG prosím)

Príspevok v téme: Analýza MRI (niekto skúsený, prípadne RNG prosím)
Arwyn

Dobrý deň, už dlhšiu dobu mi je strašne zle (je toho veľa nejdem to všetko popisovať) dnes mi bolo robené mri krčnej chrbtice a výsledky prídu až za cca 2-3 týždne, neviem ako to dovtedy vydržím...No ale aspoň cd som dostal tak som si ho pozeral a nejak som narazil na tmavú škvrnu na mozgu (áno, aj keď to bolo mr chrbtice) tu je snímka (príloha 1), ďalej som si spomenul, že cca 2 mesiace dozadu mi robili mri mozgu tak som sa v tom prehrabal a našiel som tam niečo podobné: (príloha 2) a ďalej som si všimol, že jednu tú prázdnu srandu z tých 2 čohosi v strede mozgu mam minimalne 2x širšiu - obrázok: (príloha 3), ďalej chcem podotknúť, že mri som dal robiť súkromnej firme, lebo objednávka na normálne bola dlhšia ako pol roka a druhá vec je, že nález som potreboval okamžite, pretože na druhý deň som mal sedenie s fyzioterapeutom a chcel som mu ho doniesť, tak mi ho znechutení dali za 45 minút so záverom že uplne dokonalé bez najmenšej chybičky...podľa mna to odflákli lebo boli nasratí a preto by som chcel dať aspoň tieto 3 snímky rozanalyzovať niekomu skúsenému či je to naozaj vpohode, obávam sa pretože dosť veľa fyzických príznakov mi sedí na MS a podobné veci...vďaka za každé info

Angelina7777

vsak chod najprv na ten westerblot, za tyzden mas vysledky, a potom ries komoru, napis im pisomne ako som ti povedala
ano, taketo tazkosti ktore nevidno ako zlomenu nohu, musis riesit sam, inym ludom sa zdaju banalne, s tym sa neda nic robit

Arwyn

Fuu lenze ja som na tom tak ze obvodna ma uz posielala k psychologovi (samozrejme zbytocne) mama vravi ze je to z rastu (aj ked uz som myslim dorastol, rastol som ovela viac a vtedy problemy neboli) a otec vravi ze to preto ze sa moc o to zaujimam ze to mam proste odignorovat, ale ked mi je na odpadntie a cele telo mi brni to sa neda odignorovat, vsetci mam maju v **** tak som na to ostal sam...Takže čo mám robiť mám ich teda za každú cenu presvedčiť aby mi urobili ten western blot? a čo stou komorou na mri? pozeral som si normálne snímky z mri na nete a tam tie komory boli takmer navlas rovnake a ja mam jednu minimalne 2x širšiu, mám niekomu odoslať tie obrázky alebo to nechať tak? lebo zistil som že luďom okolo mna je uplne jedno co mi je

Angelina7777

vsak ak nemas tych 50 eur, chod na infekcnu ambulanciu, neurologicku alebo k svojej obvodnej a popros ich o Westernblot s rozpisom titrov, ze mas na to dovody.

ak odmietnu, radsej by som si to zaplatila sama ako zit bez diagnozy

RNG

Arvyn, ked ide o zdravie alebo dakedy aj o zivot, tak 50 euro je malickost.
Ak mas boreliozu tak len doplnky proti nej ta vijdu aspon 300 euro. A doplnkami sa da odstrenit aj zastaraly pripad, co lekari nevedia liekmi odstranit a nazvu to "chronicke" co pacientovi samozrejme ale nepomoze.
Ale neliecena borelioza ti moze skratit zivot aj o 20 rokov, nehovoriac o utrpeni.
Boreliozu prenasaju nielen klieste, ale aj vsetok bodavy hmyz, hoci menej pravdepodobne. Komare prenasaju hodne virusov a dokonca aj parazity.
Inac mikroby aj vacsinu parazitov neuvidis na beznych lekarskych testoch,ci uz scaning, alebo sondy.
Na obrazkoch sa ukazu len objekty aspon 2-3 milimetre velke.
Ak by sa jednalo o boreliozu, tak ucinne na to su najma extrakt z olivovych listov, a kvapky samento coumanda a banderol a doba liecenia je aj vyse 6 mesiacov.

Arwyn

Tak skusim nejake tie pripravky a mozem to vsetko brat naraz? A kde to zozenem, normálne v lekárni? A este k tej borelioze, mama vravela ze cez prazdniny som mal nejaky divny stipanec od komara ja si na to nepamätám ale kvoli tomu mi robili nejaký ten test v nemocnici. .a ten wb mi pride drahy nwn ci nasich na to prehovorim ak ne su nejake taketo pripravky ktoré by som mohol voľne brat ze by odstranili tu bireliozu?

Angelina7777

uff a vies kolkym ludom vysiel lacny test elisa na boreliozu negativne?

takze sa nerobi westernblot, ktory je drahy, ale podrobnejsi a ktory uz vysiel pozitivne. stoji 50 euro ale ak mas podozrenie daj si ho spravit ako samoplatca

RNG

Co tu popisujes moze byt nasledok roznych nakaz a moze to mat povod aj v zlom traveni, co oslabi cele telo a tym, aj imunitu.
Borelioza a chlamidie su casto zle diagnozovane a take veci ako zla crevna flora tj hromada roznych skodlivycyh mikrobov v nej je tak isto podcenovana lekarmi. Podobne symptomy moze mat aj velmi premnozena candida albicans, otrava tazkymi kovami, pesticidami , herbicidami a podobne. Ked ti lekari nevedia pomoct, musis zacat aspon skusat na vlastnu past. Skus odmorenie enzymami(entericky pokryty pancreatin)
Hovoris, ze si mal stafylokoka zlateho, mozno ho este, alebo nejake ine mikroby stale mas, tj skus aspon brat nieco antimikrobialne ako napr roztok citricidalu, oreganovy olej a odhlienujucu serrapeptazu. Samozrejme mikrovlakniny, co odmoruju absorbcne, najma modified citrus pectines a arabinogalactany, a nasadzat si zaroven aj probiotika, ktore su mikrovlakninami podporovane a ked obsadia creva, tak nam prosdukuju az 70% vsetkych obrannych latok, s ktorymi telo disponuje.
Ja osobne by som nevyckaval.

Arwyn

Lenze za tym fyzioterapeutom som siel kvoli timto problemom tak vysledok by pomohol a na boreliozu mi robili test ked som bol hospitalizovany, nebol to western blot ale vysiel negatívne