Mega Prsia - skúsenosti

sisabriso

Vyskúšala som rôzne tabletky,ale najviac zabrala táto... po takom mesiaci už môžeš vidieť zmenu a aj cítiť. A myslím,že a partner sa poteší

-odkaz odstránený-

sisa brisova

Ahojte. Moja skúsenosť je len kladná. Tabletky užívam a vidím zmeny po niekoľkých týždňoch. Je to lepšie než iné tabletky. určite odporúčam ale pri kúpe použiť aj zľavovýý kupon a ušetríte -odkaz odstránený-

juju

Ahojte kočky, ja tie tabletky beriem cca tri a pol týždňa a prsia mi krásne spevneli a trošku aj podrástli, nie je to síce taký zázrak ako pri zásahu plastického chirurga, ale výsledky tam sú. Čiže ja odporúčam. A baby ak budete niektorá náhodou objednávať, máte možnosť ušetriť nejaké to euríčko vďaka tomuto kupónu -odkaz odstránený-

ivanatim

Neskusaj ich, su to odžuby. Tabletky prsia nikdy nikomu nezvacsia.... Tento clovek si pise tieto diskusie sam, predpokladam, ze aj ten kto sa pyta, aj ten co odpoveda, je jeden a ten isty clovek = pán T. znamy aj z inych diskusii ohladom tabletiek na zvacsenie poprsia...;)

seseee

Ahoj Kačeno, ja som tie megaprsia skúšala a sú fakt dobré. Brala som to asi 5 týždňov a prsia mi išli hore. Takže ja osobne by som ti to odporúčala vyskúšať ;-)