Chlapci s PPP

faust

Tak vie to iba veľmi blízka rodina, čiže len pár ľudí a v škole, no neviem určite si museli niečo všimnúť ale nepočul som niečo také, že by hovorili? Teraz končíš strednú či? Smutný som aj ja dosť často ale to som bol aj predtým.

yoncee

V tom obdobi som mal aj nejake psycicke problemy, bol som stale smutny a tak... takze aj to je mozno jedna z pricin.

yoncee

Nie neliecim sa, lebo o tom vela ludi ani nevie. Mamina a sestra vedia, ze vraciam (resp. som vracal), povedali, ze este raz a ma roberu k psychiatrovi. Samozrejme od vtedy som veeela krat vracal ale oni si myslia, ze uz som v poriadku... takze tak a okolie to velmi nevie, aj ked v skole na mna maju divne poznamky niekedy, ked jem v triede alebo tak... ale beriem to ako vtip, oni nevedia absolutne nic.
U mna to zacalo ked som prisiel na strednu a tam som pribral, inak vzdy som bol celkom chudy chalan proste nikdy nie tucny. Mal som aj kamaratku, ktora bola bulimicka tak mozno aj to, fakt netusim ako to zacalo. Ja som najprv chcel len schudnut trosku, fakt som nevedel, ako daleko sa mozem dostat... a co ty, vedia o tom rodina a kamarati a tak?

faust

Tak to sme dosť v podobnom veku, a ako je to teraz s tebou liečiš sa či nie, vie o tom tvoje okolie, v škole a tak? A čo to začalo asi to že som sa nezmestili do nohavíc + blbé pripomienky okolia. Keďsa nad tým zamyslí, hej 5 rokov je strašne veľa ale čo užraz je lepšie raz je horšie.

yoncee

5 rokov je dost dlha doba, co tvoja rodina? Ja mam 18 a PPP trpim 2 roky, najprv som sa velmi obmedzoval v strave a velmi schudol, potom som sazacal prejedat a vracat. Mal som aj obdobia, kedy som non stop myslel na ejdlo, dokazal som minut neskutocne vela penazi na jedlo, ktore som aj tak potom vyvracal. Ani do skoly som nechodieval ani nic...
A este jedna otazka, co spustilo tvoju PPP?

yoncee

Samozrejme, viem, ze nie som jediny chalan s PPP. Poznam vela takych, myslel som to tak, ze jediny na tomto fore.

Ani sam neviem vlastne... mozno len tak porospravat s niekym... kolko mas rokov? A ako dlho uz trpis PPP?

faust

Nie si jediný, je nás viac len si to ľudia nevšimnú, a keď áno tak je už väčšinou neskoro. A čo také by si sa chcel spýtať alebo sa len chceš niekomu vyrozprávať ?