Som na svete zbytocna.... asi to ukoncim

Príspevok v téme: Som na svete zbytocna.... asi to ukoncim
.smutna

ahojte vsetci pritomny aj nepritomny....mam 23 rokov a od 15 rokov tazke zdravotne problemy tazka lordoskolioza ...kazdy den mam bolesti a cele dni musim lezat nemam ani priatelov nemam nikoho len rodicov ....z toho zivota nemam nic preto to asi vsetko ukoncim .....lebo cely zivot lezat v bolestiach a bez priatelov len z internetom v rukach to je na mna uz moc ...dufam ze tam hore mi bude ovela lepsie a ze sa tam moje problemy skoncia ...adios

LadyOpium

mna tiez raz zobrala policia ... ked som chcela skocit z mosta...neprijemny pocit, ale postarali sa o mna kym prisla mama a RLP-cka...aj sme fajne pokecali...lenze problem to nevyriesilo aj tak...ani hospitalizacia...problem bola jedna osoba ktora nakoniec zistila ze to vsetko bolo koli nej a teraz uz niesme v kontakte aj ked sme v rodinnom vztahu...

a to ARO to bolo fakt hrozne...nemohla som ani chodit na WC, bola som na hadickach ci stravvovanie, ci vylucovanie, , ci intravenozne roztoky, plus kabliky-srdce mi bilo len vdak pristrojom...musela som byt nonstop monitorovana ale ani na minutu mi nenapadlo ze to neprezijem lebo po prebrati som uz vedela ze CHCEM BOJOVAT tak som ten boj aj vyhrala

Hannah_8000

... a tiež upozorňujem, že pocit, keď sa preberieš z kómy na ARO po predávkovaní liekmi alebo ťa tesne pred príchodom vlaku vezme polícia, že často ešte horší, než to, pre čo sa chceš zabiť. Neodporúčam to a nenavádzam, iba hovorím, že si myslím, že máš na to právo. Malo by to byť v ľudských právach. Ibaže my sme tisíc rokov za opicami a tu bude referendum o tom, aby sa homosexuáli nemohli ženiť a adoptovať si deti! Dočerta!

Hannah_8000

Neviem teda, možno ma budete pranierovať, ale podľa mňa má na toto smutna právo. Iste, samovražda nie je správne riešenie, ale čo je vlastne eutanázia? Hádam poznáte príbeh tej Američanky, čo sa presťahovala s rodinou myslím do Texasu, aby tam mohla vykonať na sebe eutanáziu. Je svinstvo od tohto štátu, že to nepovoľuje, pretože niekedy človek naozaj zúfalo trpí a každý mu len hustí do hlavy "vydrž, vydrž, bude lepšie", príp. čo ma úplne doráža "boh ti pomôže", etc... Iba upozorňujem smutnu, že nie je až také ľahké zabiť sa, ako si možno myslí. Skúšala som to x-krát, vždy ma zachránili.

LadyOpium

fleur a ake mas zdravotne problemy?ja mam zo zrakom, dozivotne...som aj invalidizovana...velakrat som to chcela ukoncit ale vzdy som prezila

LadyOpium

no ved hej ja som bola tiez vzdy najlepsia...vsetci ma mali za biflosku..a aj koli okuliarom, preto ze som z chudobnej rodiny. aj preto ze som s skor zacala vyvijat ma sikanovali...a vtedy zacali tie moje psychicke problemy...chela som ostat dietatom byt zavisla od rodiny, nemusiet o sebe rozhodovat...lenze ked mi povedali, ze ma zbavia svojpravnosti a bude pokoj tak som si na to musela zvyknut aj na nejaku tu zodpovednost a zapacilo sa mi to:) a nelutujem ze som dospela az v 20tke:))a na skole bude len plus ze mam psychiatricke skusenosti viac budem veidet pochpit pacientov s ktorymi budem v buducnosti pracovat...ale aj tak mam strach zo skoly...nie z uciva proste byt integrovana medzi zdravymi je nanic...teda na zs...teraz nastupujem medzi zdravych tak uvidim, ci to vydrzim...lebo zas aj medzi nimi som bola ina...tam som zas bola psychopat a tiez ma odsudzovali teraz chcem zacat s ccistym stitom:)

emalea

LadyO. vôbec Ťa neodsudzujem, len ticho držím palčeky, aby si to ustála aj naďalej, dnes je hrozne sprostá doba, čudní ľudia, sama mám 2 dcéry a ktovie, čo mi /aj im/ budúcnosť prinesie.. tá staršia mala tiež problémy so spolužiakmi, tak sme ju dali na inú ZŠ a zatiaľ je pokoj...uvidíme do kedy , lebo sa veľmi dobre učí /myslím že je najlepšia v triede/a spolužiaci sa na tom jak sprostí uškŕňajú,? lebo doba je zlá a také vlastnosti u ľudí /aj detí/ ako je čestnosť, NEnadradenosť a pod. sa dnes vôbec nenosí, podľa všeobecných pravidiel napr, v triedach by mal byť človek drzý, lenivý, nadradený, dobre a značkovo oblečený atď atď...tak potom si cool, to je moje pozorovanie

LadyOpium

no ved to este ze ma tam nechcu:) sorry ze som sa neozvala skor, uz ani neviem, kde sa ta moja tema o smrtelnej davke lieku nachadza kedze som bola vyse pol roka na psychiatrii:)som rada ze si na mna pamatas:)a ze sa najdu aj taki-i ked velmi male percneto, ktory takychto ludi neodsudzuju ale chcu im pomoct s ich trapenim...u mna to boli predovsetkym problemy rodine a v skole...odkedy som zmenila skolu-raz zs a dvakrat ss teraz to bude treti krat ale nelutujem, pretoze uz mam v ludoch vacsi prehlad a viem, komu mozem co povedat :)

emalea

Vitaj Lady Opium medzi nami živými, som rada, že si všetko ustála ... a že Ťa tam hore chválabohu zatiaľ nechcú...želám veľa-veľa krásnych a pre Teba už len šťastných dní!!!