Nevera ako to povedat

Príspevok v téme: Nevera ako to povedat
gabikaaaaa

Dobry den, budem rada ak mi poradite lebo ma to dost tazi. Mam priatela, ktory ma brata chodi uz 10 rokov s jednou kockou a podvadza ju kade chodi, este aj ked som bola u kadernicky tak este aj ta sa smiala ze snim spala lebo ju najprv namotal nasluboval a potom ked chcela viac tak jej povedal ze ma priatelku a tym je konec. Teraz ma zasa dalsiu nejaku barmanku lebo furt tam chodi do baru kym jeho priatelka maka v robote. Ona si mysli ze ma najlepsieho priatela a pritom je to totalny chuuj, mneje z neho na grc lebo aj mne to robil moj frajer cize jeho brat ale ja som na to prisla a teraz si davam pozor na neho lebo dalsia neveru uz psychicky nezvladam.
Jej mi je luto jej rodicia im dali aj peniaze na byt a on si z toho vyplatil auto co ma byt rad ze ma peknu rozumnu babu tak beha furt za nejakymi tretotreidnymi... Ked jej to poviem ja tak si bude myslet ze jej zavidim lebo moj frajer ma podvadzal a ze som isto uz paranoidna a to nehovorim co by so mnou urobil on. Moj frajer mi povedal nech sa do toho nestaram to je ich vec, ale ja by som bola rada keby mne niekto povie ze ma priatel podvadza a nesmeju sa mi za chrbtom.

dalsi

opytaj sa jej, ze keby ju podvadzal priatel, ci by o tom chcela vediet, keby jej to niekto povedal ?

Pripadne jej daj tip, kde ho moze nachytat, nech si to moze overit.

Nech si to overi trebars aj u tej kadernicky...

Alebo jej to nadhodit stylom, ze sa to nepovie priamo, ale ze jej to docvakne.

Napr. vies co, videla som ti minule chlapa, co bol za nejakou zenskou. Hovorila som si, to je svanda, ten sa podoba na toho tvojho. Ale to bola asi len taka nahoda, ved ten tvoj by ti to nikdy neurobil. A kde bol vtedy vlastne ten tvoj ?