Staci to?

Príspevok v téme: Staci to?
netušiaca

S priatelom sme spolu takmer dva a pol roka. Cele to zacalo len akymsi flirtom, mala to byt len taka letna laska (plus pre mna balzam na moje ubolene srdiecko, kedze mi v tom case stroskotal vztah) Avsak z flirtu sa vyklula obrovska zamilovanost. Prvy rok nasho vztahu bol ako z rozpravky. Rozumeli sme. A po sexualnej stranke, fuu, tak to ani nehovorim :) Boli sme non stop nenasytni :) Druhy rok bol tiez celkom fajn, no uz vtedy som zacala citit, ze ta moja prvotna zamilovanost pomalicky opadava, no laska sa nevyvija. Po nasom dvojrocnom vyroci to u mna zacalo byt uz kriticke. A v podstate aj stale je. Ja uz ani nepocitujem k nemu sexualnu tuzbu, nechyba mi, ak nie je v mojej pritomnosti. A pritom on nic neurobil. Prave naopak. Je ku mne az prilis dobry, tolerantny, neziarli, mam pri nom maximalnu volnost, zniesol by mi aj modre z neba. Ja si to na nom tak velmi vazim, najma tu tolerantnost voci mojej osobe, pretože ja som ozaj niekedy zlozita a komplikovana povaha. Je mi s nim dobre, mam ho rada, no tak na 99 percent citim, ze laska to nie je. Preto sa pytam. Staci mat rad? Ja naozaj neviem. Urcite si vsimol tu moju odmeranost, resp co sa tyka sexualneho problemu, som mu hovorila, ze mi len hormony blbnu, a zlaty, ze nevadi, ze on ma k nicomu nutit nebude a bude trpezlivy. No chapete? On je tak skvely chlap!!!!!!! Myslim, ze by si zasluzil osobku po svojom boku, co ho bude ozaj milovat. A najma, co bude po nom tuzit aj fyzicky. No zaroven si neviem predstavit, ze by som sa s nim rozisla, ze uz by nebol sucastou mojho zivota. Pri kazdej jednej takej predstave sa mi tlacia slzy do oci. Pozname si rodiny, mame spolocnych kamaratov, ...och. Aj som mozno rozmyslala nad tym, ze mam len take blbe obdobie a ze snad sa tie moje city k nemu opat napravia do povodneho stavu,i ked o tom dost pochybujem :( Ked mu mam povedat milujem ta, tak to uz nie je ani spontanne, vzdy si musim pripominat, aby som mu to povedala, rovnako aj so slovickom chybas mi. Vzdy pri tychto slovach podavam tak perfektny herecky vykon. Preco mam taky bordel v hlave? A ceresnicka na torte je, ze sa mi pred par dnami ozval pan xyz, s ktorym mi nevysiel vztah, co som spominala na zaciatku mojho prispevku. Takze to uz je taka dilema, ze naozaj neviem ako dalej. C robit, co je spravne a co nie...Co si o tom celom myslite? Najhorsie je, ze mu nechcem ublizit. I ked mozno i to je cesta, ako priniest stastie nam obom...

mistanek

no pockat pockat.. toto je zas extrem.. cim lepsi chlap, tym... blabla
a opacne? nienie..

aspon u mna plati, cim lepsia zena, tym lepsi som aj ja :D

nemam 16, nevzrusuje ma neposlusnost, ale naopak, dovera ano.

no a neverim, ze je takych len 1% zien, mozno tak 40% ale nie len 1%

ide hlavne o to, aby chlap prilis nerozmaznal svoju zenu, podla mna. lebo je to velmi lahke, ale plati aj naopak samozrejme. a spravat sa dobre, nie je spravat sa ako rozmaznavac. ale skutocne pricetny clovek sa nenecha rozmaznat az tak, aby potom trpel, ale je to ako so zvieratami.. zivy tvor lahko zlenivie..

takze ak je chlap prilis dobry a zena zacne blbnut, treba mat s tou dobrotou konieckoncov a ruka v ruke aj raznu ruku. ak urobi zena preslap, tak treba dat jasne najavo svoju dominanciu, nie agresiu, ale dominanciu. ale to neznamena, ze chlap musi prestat byt dobrym. ale je to ako s detmi, mame tu hodiny, a mame prestavky, skolske, pocas hodin treba disciplinu, pocas prestavok sa moze hrat, a v realnom zivote to nie je 45 na 10 minut, je to individualne.

trOtol

tiez sa mi potvrdilo cim lepsi tym clovek vyjde z toho ako najvacsi pako, radsej ziaden vztah nez zit v nejakych pretvarkach a primitivnych hrach kto viac znesie

Maoam

doubledog, jj, ale to iste plati aj opacne :D, cest vynimkam, ktori vedia co maju a vazia si to a nepokladaju to za samozrejmost. Ale je to tak, ze väcsine, ked je prilis dobre, zacnu vymyslat.

poradimtiti

doubledog - naopak, skutocne ale naozaj skutocne dobra baba to oceni, len takých je 1%, ostatne nestoja za nic a musis hrat pred nimi hru a pretvarovat sa, aby bol aspon sex... Ale co uz, ked si nic hlbsie nezasluzia!

doubledog

ja sa uz budem opakovat, pisem to sem stale dokola :)

chlap, ktory je "prilis dobry" takto dopadne vzdy.

byt na zenu prilis dobry = ona strati sexualny zaujem a zahori tuzbou k inemu.

Prezyvka055

Vela zien ma bordel v hlave, preto sa im moc neoplati verit ale nic si z toho nerob :) skus a uvidis, skor chudak ten tvoj sucastny partner, ale aspon ho tym tiez trosku vratis do reality, mozno aj nastartujes normalny zivot kde sa z romantickeho chlapa premeni na muza :).

opora

netušiaca
ak ma vysoku sexualnu tuzbu po tebe, je to len tvoje plus !!! ;)
takze toto problem nie je.. a to ze ty mas chuti menej, nevadi..
keby mas chut viac ako on, on by ju pravdepodobne stracal,..

ale to, ze risknut haldat lepsie, nuz.. risk je zisk, niekedy, ale 97% ludi na trhu (forex) s komoditami strati :D

ak nie si so sucastnym stastna, zastav to, alebo rovno ukonci, ved mozes to znovu rozbehnut, ale to je nebezpecna hra, podla mna.. napriklad.. aj mne je obcas blbo, tu na slovensku, zly vzduch, nie je tu more, vela prachu.. ale to o par dni prejde, navstivim rodinku, zistim ze ak zaprsi, prach neni a je mi fajn.

DIALKA? si robis prdel? :D famozna laska, ale polozi vas dialka?
vies co by polozilo moju lasku? teda.. moj BOJ o moju zienku?

byvame od seba 100km, pracuje v inom meste nez ja, nic nas nespaja, co sa tyka zemepisnej sirky a dlzky.

riesenie? no bud budem plakat a stretavat sa velmi obmedezene, co sice bude vo mne evokovat dojem jej nesmrtelnosti a dokonalosti, alebo sa prestahujeme niekde, samozrejme, nemozem ju vytrhnut z jej sveta, lenze takto vztah, ako sama vies, fungovat nemoze. a to medzi nami nebola extra chemia, lebon a chemiu neverim, verim na akusi dusevnu rovnaku vlnu a rezonanciu.. ta je , aspon z mojho pohladu, ja voci nej, dokonala.

moje riesenie: kupil by som byt niekde v jej meste pracovneho, ale povedala ze nie, ani mne sa nepaci.. to mesto. nuz, tak ok, dalsi navrh, postavme si dom v jej rodnom meste. sice tiez blbe riesenie, ale vem to cert, nic ma nezastavi, prachy a dialka toboz nie, pred mojim snom a cielom a prvou zenou v zivote.

hold, preto si myslim, ze az tak dokonaly nebol, ked vas deli dialka, bud mate pod 20 rokov, co asi nie, alebo tu jeho Bozskost len hral a omotal si ta, ten byvaly. seriozzne, DIALKA? co bol australcan alebo japonec?

"ta moja" je podobna ako ty, tiez spomina byvaleho atd, ale ja si do mojho tanieru srat nenecham, cokolvek mal on velke, ja mam vacsie, a hotovo.. az potom si clovek uvedomi, ze stastie neprinasaju pecene holuby priamo z neba, ale skutocne tvrda a sakra tvrda praca, ci uz na sebe, alebo na vztahu.

to na margo toho, ze byvaly bol Bozsky, ale vztah stroskotal na DIALKE.

aspon teda to je moj usudok, z toho co viem o vas, dialka vasinou znamena malo casu spolu, resp. len Boh vie, ci by ste si sadli aj do spolocnej doamcnosti. a zit s bozskym v oddelenej, ak nie, nuz.. aj taki ludia su :D

---

blackie to napisala este lepsie ako ja, asi najlepsie zo vsetkych..

PS: nuz nezavidim, ale blackie pise velmi dobro - uprimnost. s tym zajdes najdalej.

blackie

Slecna netusiaca, pride mi to ako keby tvoj sucasny partner bol len naplast za toho predosleho ktoreho pravdepodobne stale lubis....ujasni si co k nemu citis a najlepsie by bolo mozno stretnut sa s nim a definitivne si ujasnit ako to je a co xete obaja, inak sa dalej nepohnes(mal som podobnu osudovu partnerku a viem asi co citis, ale nenasiel som si za nu nahradu kym som si to neurovnal ja, bolo by to len vodenie niekoho dalsieho za nos).......je pekne ze svojho terajsieho partnera mas rada ale ak nieco viac citis k svojmu ex tak sa mozes snazit kolko xes nepohnes s tym.....len ta ziadam o jedno ak svojho terajsieho uz nelubis bud k nemu uprimna, keby si mne robila toto, a hovorila na silu ze ma milujes a ze ti chybam, znenavidel by som ta.....tvoj partner vyzera byt rozumny inteligentny clovek, a hlavne chapajuci, takze si myslim ze by pochopil aj toto....ja by som to isto pochopil ale isty cas by som ta nemohol vidat kym by ma nepresli city k tebe....bud prosim uprimna k nemu a k sebe, klamat nema vyznam, vyjde to napovrch skor ci neskor, je to len otazka casu ale cim neskor tym to bude horsie.....

netušiaca

redka, máš pravdu. V mojej hlave sa vynára veľa sexualných chtíčov, ale nie s ním :( a to si myslím, že ozaj nie je v poriadku. I keď ešte raz hovorím,že u mňa sex na prvom mieste nie je. Zakladám si na iných veciach, mám iné priority, i keď samozrejme aj sex patrí ku vzťahom.

Vybúrená, nevybúrená, práveže si myslím, že som si toho dosť zažila, bola som hm, ako to nazvať, "zlé dievča". A myslím, že už je čas sa usadiť, krotiť. Myslieť na budúcnosť. Resp. som si to až donedávna myslela. Ja asi ozaj neviem, čo chcem. Pre mňa je láska dôležitá, chcem milovať a veľmi...

Bývalý, to je samostatná etapa. Tam to bolo komplikovanejšie. Bola to moja veľká láska. Bol pre mňa niečo také ako je brad pit pre ostatné. Resp. to bolo teenagerské poblúznenie, ktoré potom prekvitlo do lásky. Naozaj verím, že človek má na svete len jednu pravú lásku. A myslím si, že tou je on. Ale žiaľ nevyšlo to. Viac menej zaurádovala diaľka, takže dotyčný debil nie je. Len sme to proste nechali tak. A mňa máta v hlave, že čo ak je to príležitosť byť konečne naozaj šťastná? Lenže čo ak nie? A takéto ja mám myšlienky v hlave...čo ak to, a tamto, a čo keby, tak...
Môj priateľ o ňom vie, resp vie, že v tom čase, čo sme sa dali dokopy, som niekoho veľmi moc milovala a ten niekto odišiel z môjho života.
V podstate aj počas tých skvelých dvoch rokoch s mojím priateľom mi sem tam myšlienky utiekli k ex. Na taký silný cit sa proste nedá zabudnúť. V tej hĺbke duše tam bude stále...
A verím aj tomu, že okrem tej pravej lásky može človek milovať aj inak. A ja som milovala, svojho priateľa. No teraz to je také, aké je.

Možno vyznievam sem tam až príliš romanticky, alebo akoby som mala 15, ale všetko čo píšem, tak myslím a verim v to...

redka

a co take ma byvaly co ten novy nie? preco ta ten novy prestal pritahovat? cim to je ze skvely sex s nim uz nie je skvely? nejak mi z tvojich slov vyplyva, ze ty nemas problem so sexulanou tuzbou ako takou, ale len voci nemu, ze s niekym inym si to vies predstavit, len s nim uz nie... ci to je... co myslis? kazdopadne si to ujasni v hlave a toho noveho naozaj radsej pust, nech si najde partnerku, ktora ho bude chciet takeho aky je.. neboj sa vsetko raz preboli... mne pripadas este taka nevyburena, este sa hladas, este hladas toho praveho, aj ked si myslis ze mozno ten ex je pan vynimocny...