Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vianočný darček pre mňa

Príspevok v téme: Vianočný darček pre mňa
nykoletka

Mám si niečo zaželať od frajera na vianoce, cena okolo 30 eur, lenže netuším čo :) máte nejaké typy? chcem niečo, čo mi ho bude pripomínať a čo budem mať, podľa možností čo najviac so sebou..nič extra nepotrebujem, po ničom nejak netúžim, takže mám problém niečo si vymyslieť :D čo by ste chceli vy?

Maoam

neviem, aky si typ, co prave potrebujes, comu by si sa potesila, niektore baby by chceli poukazku v oblubenom obchode a kupili by si klavesnicu k desktop-compu :D, dalsia nieco ine male technicke, ina si za 30e kupi pekne spodne pradlo (to tiez nosis tesne na sebe :D), vyber si...

urcite si vyber nieco, co budes rada nosit alebo rada vyuzijes

nykoletka

haha nieee to je v pohode, on si tiež vybral darček :D ja som radšej za to aby sme si vybrali sami ako kupovať hovadiny

wreck

jednoznacne analne gulocky na snurke. s nadsenim ich vybalis, vitazoslavne nimi zamavas vo vzduchu, potom mu ich das okolo krku, mierne zatiahnes, aby sa vytvorilo trosku napatie, a povies: "ach ty čoriak môj zakrpený, ani len za toľko ti nestojím, že by si si kúštik tú tvoju gebuľu mumácku potrápil a sám od seba mi daroval niečo mne pre potechu. tak aspoň, hľa, tieto análne guľôčky budú mi pripomínať čo pre teba znamenám."

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vianočný darček pre mňa - Fórum - ZDRAVIE.sk