Nemám priateľov

Príspevok v téme: Nemám priateľov
koalakoala

Už od detstva. Teda vždy som sa s nejakými ľuďmi stretávala, nikdy som nebola úplne sama. Ale mám dojem, že som. Na základnej, na strednej, na vysokej, v brigádach. Ľudia ma majú celkom radi, ale ja veľmi nemám rada ľudí. Vadí mi, keď idem vonku s kamarátkami a rozoberajú len ako super vyzerajú, aké majú mobily, ohovárajú iných, balia chlapov, aj keď majú vzťahy. Nebaví ma chodiť sa ožierať každý druhý deň na intráku, nebavia ma tie kamarátstva na život a na smrť medzi ľuďmi, čo sa navzájom len využívajú a za chrbtom podrážajú. Mám možno 2 skutočných priateľov, z toho s jednou sa stretávam asi raz za 2 roky. Mám úžasného priateľa, ktorý mi je všetkým a väčšinu času ani nikoho iného nepotrebujem. Ale sú dni, keď ma dosť mrzí, že nemám partiu ľudí, s ktorými by som občas vybehla von a cítila sa pri nich fajn. Na strednej som si myslela, že prídem na vysokú a správnych ľudí nájdem. Teraz vysokú pomaly končím a nič. Cítim sa tak, že nikam nezapadám. A mám dojem, že to tak už bude vždy. Rada by som takých ľudí našla, ale neviem ako. Navyše začínam mať dojem, že asi ja sama nebudem normálna, keď sa nikde necítim dobre. Ale ako hovorím, neznesiem pohľad na tú dvojtvárnosť, využívanie a večné chlastačky, bez ktorých si tí ľudia ani nemajú čo povedať. Navyše, po rozchode s bývalým ma všetci naši spoloční známi zavrhli, neviem presne, čo im nakecal, ale som tá najhoršia. Samozrejme to, že ma podviedol a bežne mi nadával je pre všetkých nepodstatné alebo o tom najskôr samozrejme ani nevedia. Ale najhoršia som ja, keďže som ten vzťah ukončila a začala sa stretávať s terajším priateľom. Fakt ma ale mrzí, že ľudia sú takí, že súdia aj keď nevedia podstatné veci, že sa starajú, do čoho ich nič nie je, pričom sami podvádzajú, klamú a podobne. Mám už dojem, že všade kde sa pozriem, je to o tom istom a nikde sa necítim dobre. Som len ja taká? Či to poznáte aj vy?

LadyOpium

ja som takisto velmi poctivy clovek, neznasalm falosnych ludi, ohovaranie poretvarku apod. ale niekdy ked potrebujes zapadnut musis byt aj ty podobneho charakteru aspon naoko vies zaoadnes ale vnutri budes stale ta ista...a budes to vediet iba ty:) bude to tvoje male tajomstvo...mne to vychadza...mozno preto, ze som rozdvojena osobnst

teliatkoo

no tak bud sa s tym zmieris a prestanes ludi neznasat za to aki su, alebo budes zit sama, rozhodnutie je na tebe