Spánok - liek na spanie

orcikova

Ja uzivam rivotril 2mg dam si pol tabletky na vecer ale nie kazdy den dakedy aj tri dni zaspim bez neho a uz ho dajaky ten rok uzivam

Michallll

Hypnpogen mal moj dedko par krat som si ho od neho zobral a varovali ma ze je to moc silny liek. Ked som si ho dal nic ani naznak spanku a to som si dal len poloviccku o 20 min som si dal druhu polovicku a nic.Na druhy den celu tabletku zasa nic.

LadyOpium

nebol slabvy, ale ked som si ho nedalA,nespala som...proste cista zavislost...ja nechcem byt fetacka...toxikomanka, ani nic podobne...nechcem byt na niecom zavisla...to by som radsej trpela bez spanku

a takisto po prebudeni som sa nevedela prebrat...nevedela som kolko je hodin, ani kde som...

a aj ked ho neberem casto, aj tak mi tieto vypadky alebo co to je ostali...proste zobudim sa a som cela vygulena ze kolko je hodin co sa stalo kedy som zaspala ci s tabletkou apod.

14milan

Odporučil by som Ti kombináciu 45 mg Mirzatenu a 1/2 Stilnoxu.Tiež som mal problémy so spánkom, hltal som Hypnogeny 1 rok.

Mirzaten pri dávke 15 alebo 30 mg mi nezaberal,až dávka 45 mg bola účinná.Je to ale individuálne, proste lieky Ti musia sadnúť

LadyOpium

ja som brala hypnogen a je to sracka...vsetky tieto ,,psychiatricke" lieky su sracky...sak pockajte ked vam to znici zdravie...prinajlepsom z vas budu fetaci...to radsej nebudem spat vobec...

LadyOpium

chlorprothixen je sracka...brala som ho dlho a tie vedlasie ucinky su hroznne...najma tie tehotenske priznaky kazdu chvilu som behala za gyndosom ci niesom v tom-ved co prachy na antiku niesu tak pre istotu sa uistit aspon ne?