Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cudzí predmet v hrdle

Príspevok v téme: Cudzí predmet v hrdle
Java836

Dobrý deň, mám takýto problém... Po zapálenom hrdle (a vlastne po celkovej chrípke) mi v hrdle ako keby niečo zostalo. Ako keby nejaké neznáme teleso, cítim to najmä pri prehĺtaní. A tak isto mám v hrdle hlieny a neustále pokašliavam... Možte mi prosím poradiť čo by to mohlo byť a ako by som to mohol (po domácky) liečiť? Ďakujem pekne.

kovalka

vyšetrenie štítnej žľazy mám ok aj pasáž pažeráka,krčná ma už pomaly podozrieva,že si namýšlam ale keď čokolvek zjem zdá sa mi že mi to uviazne v hrdle.najhoršie sú tabletky tie mi tam vždy zastanú a nepomáhajú ani litre vody

mascha

treba to aj konkrétnejšie popísať,či je to "predmet",lebo cystu, môže spôsobiť usídlený parazit,potom záleží od šťastia a odolnosti organizmu sa toho zbaviť

stoh slamy

ako jej mohol z hrdla vyliezt mrtvy pavuk ked uz bol mrtvy?
tak pavuk to aby som si na noc prelepila usta paskou :D

Filipus

Dobrý deň,
mám ten istý problém. Pri prehĺtaní cítim v oblasti hrtanovej príchlopky nejaké cudzie teleso. Avšak nie vždy to cítim, väčšinou áno. Bol som u 4 lekárov (robili mi dvakrát endoskopiu) a nič nenašli. Všetci do jedného mi povedali, že to sú zaschnuté hlieny. Ja som však trval na magnetickej rezonancii, ktorá skutočne odhalila "guľovitú formáciu" v oblasti hrtanovej príchlopky. Je podozrenie aj na cystu aj na asymetriu tkaniva. Ťažko povedať čo to v skutočnosti je, lebo pri fyzickej prehliadke sa nič nenašlo - tým pádom sa "nemá" čo vybrať. Čo som počul názory väčšiny ľudí, tak to zmizlo samo. Moja babka mala tiež tento pocit, až jej po 2 týždňoch z úst vyliezol mŕtvy pavúk. Je teda tiež možné, že je to nejaká "kreatúra". Snáď som Vám pomohol. S pozdravom

knaja

Aj ja som to mavala dlhsie, ale nic som nenasla. Ak krv bola OK, aj vyter. Sice na sone mi zistil, ze som asi prekonala zapal stit. zlazy, aj to moze byt a vysledky krvi boli v poriadku, lebo lekar napisal, ze treba krvny odber na zapal. Ale moze to byt aj psych. povodu, ak ta nieco trapi. Po vyrieseni to zrazu zmizlo, ale neviem, ci to tak bolo naozaj. To koloid. striebro nie je zly napad.

redka

to iste ma brat... tiez bral atb na hrdlo a stale ma ten pocit knedlika v krku... zatial som mu poradila nech skusi extrakt z kapucinky... ale ono to moze mat aj iny dovod... niektori uvadzaju problem so stitnou zlazou, dalsi zasa reflux a dokonca na zahranicnych strankach uvadzaju aj problemy s krcnou chrbticou..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cudzí predmet v hrdle - Fórum - ZDRAVIE.sk