Parazit?

Príspevok v téme: Parazit?
555alicka

Ahojte, v stolici vzdy mavam take male biele (skoro priesvitne) gulocky. Je to asi 1 az 2 milimetre velke. Davala som si stolicu aj na rozbor, ci nemam parazity ale vraj nemam! Nepaci sa mi to, mavam to stale... a mam aj take problemy ako naduvanie a zapchu, tak si myslim ze by to mohlo byt s tym spojene. Neviete co by to mohlo byt? Ja myslim ze su to vyjicka nejakeho parazita ale fakt netusim akeho. Na internete som nic take nenasla.

karolinka122

ja by som si na tvojom mieste nasadila Vermox liek, uzivaju to aj male deti, je to na parazity v creve, liek je na predpis, skus si to zohnat, uvidis, co z teba vylezie. Este ma napadlo, ci to nemoze byt hlien v stolici, niekedy sa to moze takto prejavovat. Obmedz mliecne vyrobky. Toho vermoxu sa bat nemusis, uzivala som to ja uplne bez vedlajsich ucinkov, akurat mi moc troska zapachal akoby sirou .

pern1k

jedno vysetrenie nestaci, treba ich minimalne 3-4, v spravne zvolenom intervale. treba pohladat na internete, informacie o tom najdes na strankach biochemickych laboratorii ktore tieto vysetrenia vykonavaju