Set na úpravu obočia od Catrice bez fixačného vosku

Príspevok v téme: Set na úpravu obočia od Catrice bez fixačného vosku
Margo Q

ahojte. Mám jedno obočie iné a druhé iné čo ma veľmi trápi. Kedže chodím do školy a cez prázdniny netrčím doma nemôžem si nechať narásť obočie a nanovo ho vytrhať. Používam ceruzku na obočie od catrice lenže ona pôsobí dosť umelo. Tak som chcela vyskúšať tento set pretože nie je až taký drahý :-) Od oriflame som počula chvály lenže stojí 8 eur čo nepripadá do úvahy. Netuším akým spôsobom by som mohla nájsť nejaký vosk za dobrú cenu :) skúšala som aj naniesť si pomocou kefky lak na vlasy lenže to absolútne nedržalo. Poradte mi prosím som zúfalá

zuzi74

Ceruzkou namalovane obocie posobi prilis tvrdo. Ja pouzivam cierny tien a skoseny tenky stetcek na upravu.
V sete na obocie od catrice ale vosk nenajdes.

asiniecotake

prispevok je dost zmateny,dokreslujes si ceruzkou a potom zas chces len vosk alebo gel?neviem ci cches len ucesat a zafixovat alebo aj dofarbit.
ale ak hovoris o sete catrice s tymi tienmi dvoma,pinzetkou a stetcekom, za seba mozem povedat, ze je super, prirodzenejsi ako ceruzka, aj to vydrzi,ak si obocie neodmalujem,kludne mozem na druhy den vstat a nechat tak.tiez mam jedno trocha hustejsie,a hlavne mam tmavsie vlasy ako prirodzene,takze dofarbujem.catrice ma celkom dobre veci