Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ chce hneď sex

Príspevok v téme: Priateľ chce hneď sex
co ta po nej

Dobrý deň ja mám priateľa a sme spolu už 2 týždne dosť krátko ..ale chcem sa opýtať máme rozdielne názory na sex ja mám názor nato taký že ja sama chcem povedať kedy to chcem a on len nie nie ved to už je čas čo mám robiť prosím ?.. nestretla som sa s týmto osobne kedže ja som ešte (panna) tak nech je to iné už neviem dnes sme mali takú krízu opýtala som sa ho či budeme spolu a on že nie nemôže potom sa prekecol a tak to začalo hádame sa asi od obeda až do teraz už nevládzem :( prosím radu názory vás priatelia ;) Ďakujem vo pred ;)

co ta po nej

Ďakujem že som našla odpoveď od vás proste mi sa nezhodneme na maličkostiach a to je napríklad to že sľúbila som mu že budem sním ale mi zavolali rodičia poď domov a tak som musela isť a on mi nato odvetil že no s klamala si moju dôveru a ako sa dá týmto s klamať dôvera ?? nechápem prečo ale už mám pocit že sme si cudzí že to bolo len 2 týždňové si užívanie s bozkami a ničím iným čo sa mi páčilo lebo to bolo sním krásne také s mojej strany krásne len on to vidí už inak kôli nemu som totálne kašlala na kamarátov a na školu ani nehovorím ... to všetko koli nemu až tak ho mám moc rada a až tak sa tak moc trápim :( ale ešte raz jedno ďakujem ;)

panna

súhlas s wreckom. Po dvoch týždňoch ešte nie ste ani priatelia. Nepoznáte sa a on už chce sex? Vieš kedy je na to ten najsprávnejší čas? Keď ste sa spoznali tak, že už chcete byť do smrti spolu - a to viete vo svadobný deň, keď si vzájomne hovoríte áno. Vtedy to jeden s druhým naozaj myslíte vážne. Predpokladám, že svadbu ste ešte neriešili. To, že spolu chodíte, nedáva chlapcovi právo mať s dievčaťom sex. Má na to právo, až keď je jeho manželkou - aj keď v milujúcom manželstve nejde o práva ani povinnosti jedného či druhého, ale o vzájomný láskyplný vzťah.

Nenechaj sa citovo vydierať, pretože on nechce sex z lásky k tebe, ale k sebe. Si pre neho jedinečná až tak, že už sa do smrti nepozrie na inú? Vie priniesť kvôli tebe nejakú obetu? Hovorí o láske, ale nedokáže čakať, presadzuje svoju vôľu? Neboj sa odmietnuť jeho návrhy. Ak ťa nechá, nebudeš mať pre čo ľutovať, že ťa nechal. Alebo ho rovno nechaj ty. Nie je dôvod sa pre takého chlapca stresovať. Ty si tá, ktorá rozhoduje, čo chlapcovi dovolí alebo nie. Zaslúžiš si takého chlapca, ktorý si ťa bude vážiť a nebude ťa do ničoho nútiť, naopak, bude ťa rešpektovať a bude schopný kvôli tebe vydržať bez sexu až do svadby.

wreck

pod dvoch tyzdnoch o tom nemate co vobec ani uvazovat, mila moja. chce ta opriet a potom ta nechat tak, z tvojho prispevku to uplne krici. velmi dobre si to rozmysli a v ZIADNOM pripade sa mu nepodvol, aj keby neviem ako naliehal. urob to vtedy, ked sama budes na 100% presvedcena, komu a kedy chces svoje panenstvo dat. inak to budes lutovat a nebude sa to uz dat vratit naspat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ chce hneď sex - Fórum - ZDRAVIE.sk