Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alergia či štípance?

Príspevok v téme: Alergia či štípance?
123Marek321

Dobrý deň,
mám 20 rokov a tri dni ma trápi jeden problém. Vždy poobede respektíve vo večerných hodinách keď prídem zo školy (dva dni na internát včera domov) sa mi asi hodinu po príchode objaví v zásade na stehnách akoby poštípanie od komára. No v priebehu pár minúť sa to rozrastie do zhruba 15-25cm červeného, svrbiaceho, napuchnutého, pľuzgierovitého fľaku a je to horúce. Vyzerá to ako popŕhlenie žihľavou. Objavuje sa to zväčša symetricky a v zhruba dvojhodinovom intervale to mizne na predchádzajúcom mieste a objavuje sa v poradí 1. stehná (prípadne pás) 2. od lakťa hore 3. ruka, zápästie. Keď sa zobudím už po tom nie sú žiadne stopy. Neviete niekto čo to môže spôsobovať?
Ďakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.