Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Búšenie srdca, občasný vysoký tlak,dýchavičnosť+žalúdočné problémy a nafukovanie

Príspevok v téme: Búšenie srdca, občasný vysoký tlak,dýchavičnosť+žalúdočné problémy a nafukovanie
Sportovec23

Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť o radu, či vyššie spomenuté problémy môžu spolu nejako súvisieť. Mám 23 rokov a moje problémy začali v lete. Som aktívny športovec ale v lete som začal makať ešte viac, začal som behávať do kopca a posilňovať. Problémy sa začali zrejme po jednej víkendovej chate, kde sa 3 dni v kuse pilo. Na ďalší deň som pociťoval silné búšenie srdca a silný tlak na srdce, pichanie pri srdci, nepravidelne sťahy srdca a bolo mi na odpadnutie. Skončil som na pohotovosti, dali mi Magnéziové infúzie a prešlo mi to, no nie úplne. Odvtedy pociťujem búšenie srdca, pri námahe ale aj mimo nej, občas keď si meriam tlak tak ho mám krute vysoký, naposledy 170/60, rýchlo sa zadýcham, občasné pichanie a nepravidelné sťahy srdca. So srdcom som predtým nemal veľké problémy, akurát keď som bol menši tak som mal srdcovú arytmiu ktorá prešla. Mám podozrenie či to nebude nejako súvisieť zo žalúdkom, často ma nafukuje a často mi zle trávi a občas aj preháňa. Je pravda že nekonzumujem veľmi zdravú stravu, často mastné a vyprážané veci a málo ovocia a zeleniny. Prípadne ešte či to nemôže súvisieť s chrbticou, mám miernu skoliózu a dosť často a aj samovoľne pri nádychu pociťujem pukanie stavcov, hlavne v oblasti za srdcom. Prosím vás o vaše rady a veľmi pekne za nich vopred ďakujem :)

modracik

Ako TI radia, najprv je potrebne, aby lekar urcil diagnozu. Je jasne, ze pricinu sa asi nedozvies.Potom urob kroky k zlepseniu svojho zdravia cez kvalitne prirodne doplnky vyzivy. nasa rodina je sportova,takze mam mnozstvo skusenosti,aj radim ludom, ktori to porebuju a vysledky su vyborne.Dokonca 11 clenov nasej rodiny sa zucastnilo Kosickeho maratonu a to len pomocou tychto doplnkov potravinovych. Drzim palce, ak budes potrebovat, rada ti budem uzitocna,napis cez meil.

Ina9

ono vzduch nahromadený v žalúdku môže spôsobiť príznaky podobné infarktu, takisto naopak...takže to môže byť srdce, chrbtica aj žalúdok a nezdravá životospráva

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Búšenie srdca, občasný vysoký tlak,dýchavičnosť+žalúdočné problémy a nafukovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk