Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Daju sa problemy s hormonmi vyriesit bez liekov?

vitavi

Chĺpky na brade signalizujú prevahu testosterónu. ten znížiš, ak vylúčiš mäso, vajcia a syry a dodáš dostatok zeleniny a obilnín, z ktorých získaš sladkú chuť a prispeješ k tvorbe ženských hormónov.

Akné spôsobuje prebytok hlienov a tukov, hlavne z mliečnych výrobkov, mäsa a potravín s obsahom nevhodného tuku, prípadne cukru.
Akné nie je choroba kože, ale vrstiev a orgánov pod kožou, ktoré sa cez kožu prečisťujú.

LMarika

Ak su to iba dva cierne chlpky na brade, tak zajdi do kozmetickeho salonu na epilaciu a mas do konca zivota pokoj. Epilaciou sa odstrania natrvalo. Na akne je najlepsim liekom Isotretinoin, ale to je tiez len liek, no neuziva sa dozivotne, iba docasne, mozno rok? A ucinok pretrvava este aj dlhe roky po jeho vysadeni, ze pokozka uz netvori nadmerne mnozstvo mazu. Predpisuju ho kozni lekari.

LMarika

Mozno trochu od veci, ale predsa to sem radsej napisem. Problem s chlpami na brade, niekedy aj s fuzami mavaju velmi casto stare babky, ktore uz dlhe roky nemenstruuju, hoci tie chlpy a fuzy v mladosti nemali. S menstruaciou problem nemas? Mas ju pravidelne? Na nepravidelnu menstruaciu existuje v prirode liek, je to lieciva bylinka rebricek obycajny, hovori sa mu aj mysi chvost. Caj z neho sa da kupit v lekarni, staci vypit jednu salku za den a menstruacia bude pravidelna. Alebo si ho v lete natrhaj v prirode a nic ta to nestoji, myslim financne. Hovori sa mu aj zenska bylinka. No ci pomoze aj na chlpy na brade, to neviem. Kazdopadne ale kto ma problem vylucne len s nepravidelnou menstruaciou a nechce do seba pchat antikoncepciu, tak je to vynikajuca pomoc. No ani doverovat lekarke nie je zle, ak ti z odberu krvi zistila nedostatok niektoreho zenskeho hormonu, pripadne prebytok muzskeho. Urcite by pre teba vedela najst taky hormonalny liek, ktory mnozstvom hormonov a ich zlozenim presne na teba sadne bez toho, aby si experimentovala s bylinkami a prirodnymi doplnkami, ale rozhodnutie je uz na tebe. Chapem ta v tomto, tiez by som sa nechcela napchavat liekmi na cely zvivot, ale zase ked sa jedna o nejake docasne branie liekov, o nejaku docasnu zalezitost, tak povazujem lieky za velku pomoc. Ja by som napriklad mala brat antihistaminika (alergia na spory plesni, na potraviny....) a beriem ich len vtedy, ked uz pride nadcha alebo nejaky problem s dychanim - v lete dost casto, v zime v case, ked sa vonku topi sneh, pripadne ak ma nahodou "prekvapi" najaka nevhodna potravina. Skor sa snazim sa alergenom vyhybat, teda nejdem nikdy byvat do plesniveho bytu alebo do takeho, kde su tapety, zdaleka sa vyhybam Klagenfurtu, Velden am Worthersee, Villachu a dalsim plesnivym mestam v tej oblasti, nevychadzam v lete po dazdi von, ak nemusim, vyhybam sa potravinovym alergenom a lieky mam vzdy pri sebe. Takto mi to proste vyhovuje.

mojenervy

RNG- a ktore latky napriklad?
Tak mam problem s akne aj vlasmi a na brade mi rastu dva tmave silne chlpky...zenska lekarka mi pred rokom povedala, ze mam problem s hormonmi, ale nechcela som HAK. Dakujem za odpovede

RNG

Samozrejme ze sa daju, v prirode je hromada latok, co posobia hormonalne. len treba s nimi narabat opatrne, lebo aj tie najbezpecnejsie potravinove doplnky na hormony mozu zmenit hormonalne hladiny az do nepriazniveho stavu.Takze tam je lahko mozne sa predavkovat, na rozdiel od inych doplnkov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Daju sa problemy s hormonmi vyriesit bez liekov? - Fórum - ZDRAVIE.sk