Preco zeny odpudzuje zaujem?

Príspevok v téme: Preco zeny odpudzuje zaujem?
hulk11

ked sa chlap snazi, myslim vo faze ked to este nemozno nazvat nicim, nemyslim nejake nadmerne otravovanie, ale tak normalne...preco si je zena hned ista ze tohto uz mam idem dalej, ja napriklad som taky ze ma bavi sa o objekt zaujmu zaujimat, byt pozorny, mily, neviem preco si to zena hned vylozi tak ze som nejaky zufalec alebo co, fakt je ta ignoracia tak v mode?

usb

Sejla lenze vela z tych muzov co ju oslovili a pokrikovali boli cernosi a ti maju podobnu povahu ako romovia, viac si dovoluju k zenam nez bieli.

embryo

Sejla: musim ta trochu poopravit... nie je to socialny experiment, ale viral jednej feministky ;-)

PS: priemerna zena nechodi denne 10 hodin po chodniku...

Sejla

haha tato debata mi pripomenula jeden socialny experiment v NY, nielen ako poukazanie na to, co si taka priemerna zena zazije na dennom poriadku ked sa prejde po ulici, ale ako rozlisne na ten vysledok reagovali muzi a ako zeny
www.youtube.com

alik3

skus si inak precitat tu temu o nevernom manzelovi, ktora tu je niekde pobliz. plati to na obidve pohlavia. clovek musi mat proste pocit, ze ten druhy ma aj nieco ine na praci a ze sa vyvija. z tohto pohladu nie je dobre byt strasne "dobrym", s cim mam tiez problem. a mozno je to len o tom, byt rovnaky ako inokedy, proste prirodzeny, aj ked si zamilovany. inak, tiez som mala obdivovatela, na ktorom som od zaciatku videla, ze je strasne zavisly a aj preto som mu nikdy nedala prilezitost.

Cmuq44

mňa ked chalan ignoruje tak ma akurát tak naštve :D ak by sa o mňa nejaký chalan zaujímal a mne by sa páčil a nebol by debil (lebo napr. momentálne sa o mňa chalan snaží, ale je uplne mimo - robí mi žiarlivostné cény ešte spolu ani vonku nechodíme :D ) - tak by som ho určite neodpisovala :) takže ak dávaš nejakej babe najavo záujem a ona nič, tak sa jej asi nepáčiš - prepáč. alebo je to krava ktorá sa rada takto baví, ja neviem, ja som nikdy nemala rada také hry, ked jeden predstiera záujem, a potom nie atd.

palz

ked sa ti fakt paci tak sa snaz...ale zase nie sa vtierat, da sa to robit aj normalne, ale ber aj moznost ze s tym zabijes dost casu a nemusi to vobec dopadnut dobre, na druhej strane bude rad ze ak si taku babu nasiel, ja sa neviem bohuzial sustredit na jednu a zase taka vyhra to nie je ked uz to trva dost dlho

Slobodna

Toto je jedna z tých tém - ja ich volám hajzľové - kde si príde každý uľaviť. Muži na ženy, ženy na mužov a gro problému sa aj tak nevyrieši.

Kam smeruje energia (pozornosť, záujem) to rastie. Je prirodzenou podstatou každého človeka, je jedno či je to muž alebo žena, túžba po pozornosti, ocenení. Rozdiel je len v tom, že existujú 2 typy pozornosti, resp. motivácie - vonkajšia (prichádza od iných) a vnútorná (vychádza zo mňa, robím to preto lebo ma to napĺňa a nepotrebujem obdiv okolia).
Žiaľ väčšina ľudí patrí do tej vonkajšej kategórie. Potom si opačné pohlavie začne namýšľať a škatuľkovať. Následok? Tí, ktorí si záujem naozaj zaslúžia a dokážu ho oceniť, už ho, na základe neg. skúsenosti s nevhodnými vzorkami, nedostanú.

skorosenior

Beacon, ale vieš mu to slušne priamo povedať tak aby si nemyslel že len robíš drahoty aby sa nepovedalo? Ja si nejako nespomínam na žiadnu vo svojej mladosti ktorá by to urobila taktne bez toho aby bola hrubá a urážlivá.
Proste hráte dvojitú hru a pokiaľ sa vám muž nepáči, ale je "spoločensky prijateľný" jednoducho ho vodíte za nos.

beacon

Zavisi aj od toho ci pre zenu je ten muz pritazlivy.ak nie je tak nema on zaujem.ak sa zaujima mz o mna kt sa mi nepaci tak kazda snaha je zbytocna.