Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo dalej - záletný manžel

Príspevok v téme: Čo dalej - záletný manžel
palinapa

Ahojte, mam dost vazny problem a chcem pocut nazory od Vás. Som 11 vydata, s prvou prestávkou po 8 rokoch ked muz si nasiel frajerku a odisiel od nas, odomna a od dietata,vtedy som to nemohla predychat,lebo som netusila,ze take nieco ma caká. Po pol roku sa vrátil, mal to lahké, lebo som vtedy povedala, ze odpustim. Zial po roku sa to zopakovalo, to uz som vysvetlila synovi, ze budeme sami a zvladneme to. Muz po mesiaci sa vrátil s tym, ze mi nasluboval hory doly.. Fungovalo to asi 3 mesiace a teraz sa stale hadame. Ja nemozem zabudnut a viem co bol ochotny spravit pre slecny, pretoze som vela vedela a teraz vsetko porovnavam. On mi pri dnesnej hadke povedal, ze mame vsedne manzelstvo, ze to ine nebude, ja som sa do neho zatial znovu zalubila, pretoze robil tych par mesiacov maximum. Stale mi hovorí, ze on nie je ani zly clovek, ze je ambiciozny a mne to prekaza. On ma vo mne istotu ja v nom nie. Stara sa o rodinu,ale chodi neskoro z prace domov, cez víkendy sedí nad pocitacom, ze ma vela prace, ze mu mam dat pokoj, ale aky je to rodinny zivot. Ze ak ho nebudeme obaja pocuvat na slovo, tak sa zbali a odide. Syn ma 8 rokov a place pri nasich hadkach. Muz si stale rozprava svoje, ze aj syn sa ma prisposobit, ked mu poviem, ze potrebuje otca,tak odpovie, ze syn si musi zvykat, ze on nebude na nikoho pozerat, on chce karieru, postup v práci, je ambiciozny. A ked sa pytam, kde som ja odpovie, ze ci mi nestaci vylet...su to kazdovikendové vylety,tak na 1,2 hodiny aby som uspokojila a hotovo. Je to normalne?? Alebo ja som divná? Nechápavá? Inak o rodinu sa financne stará. Ja uz neviem,ci on ma pravdu alebo to mame skoncit. On nema s tym problem skoncit. Ja mam vzdy pocit,ze beha za zenami, ze taky clovek sa nezmení...Ziadna roznopravnost medzi nami ja som hlboko pod nim,jeho veta, posluchajte na slovo a ja sa budem starat!!!

gbela

Hej presne suhlasim s delete..

Muz sa odstahuje a prestane platit alimenty.. a co potom? Ona ostane bez akehokolvek prijmu.. je to tak trochu nespravodlive ..

Nie je to o to,, ze sa z toho ta zena raduje.. ale tak co ma robit? Ma zit v chude opustena a nemilovana, no slobodna?

5.5 elsa

Zuzka.forum ďakujem :) a je to tak o žiadne vyriešenie situácie nemá záujem veď keď budú poslúchať tak sa o nich postará nie ? :) no to znie veru lákavo .....,tak čo chce naozaj len aby ju niekto poľutoval a sama pre vyriešenie situácie nič nespravila ono to je asi pohodlnejšie že posťažovať sa a ideme ďalej sloboda vo vzťahu je na nezaplatenie a že aká rovnoprávnosť čo tam hľadá tej sa už dávno vzdala keď si od neho začala brať všetky tie hovadiny ktoré by si mohla kúpiť aj sama,v podstate je toto spolužitie vyhovuje a že prispieva k psychickému deptaniu syna je jej problém .......ten jej to v plnej miere vytkne až vyrastie ........

Zuzka.forum

5.5 elsa - presná trefa s tou zlatou klietkou a musela som si prečítať ešte raz jej príspevok, sú tam brutal perličky ako napr.: "Ze ak ho nebudeme obaja pocuvat na slovo, tak sa zbali a odide" alebo "ze syn si musi zvykat, ze on nebude na nikoho pozerat" a pod., je to chrapúň egoistický ale " Inak o rodinu sa financne stará." Hotová rodinná idylka. Myslím, že sa sem prišla len vyžalovať a nie veci riešiť.
Delete - nedobrovoľné väzenie? Nesúhladím s tým čo si písal. Nič také neexistuje, vždy sú nejaké možnosti ako riešiť podobné situácie, je to len o chcení. Poznám také príbehy, kedy to ženy dokázali i na úkor nižšej životnej úrovne (keďže nemali žalúdok na výmenu sebaúcty a pokoja v duši za zlato šperky) no psychicky a emotívne sú na tom 1000000x lepšie a o to ide, nie? Kde je vôľa tam je cesta.

5.5 elsa

maoam , presne ani ja , poznám zopár takých žien fungujú v takom zväzku dlhé roky stále vyplakávajú stále ich podvádzajú peniaze dostávajú a zlatá klietka pokračuje neskôr jej dá aj cez papuľ. čo stále otravuje nie? :D :D :D keď odvody dostala tak čo sa sťažuje :D ja nechápem o čo tej žene ide dohoda je zrejme medzi nimi jasná či už jej to prestalo vyhovovať

Delete

Tak v dnešnom svete je veľmi ťažké ak ostane človek sám, nemá byt, peniaze, prácu a hovorte si čo chcete tak kým to mať nebude nemá veľmi na výber. A nie je to vždy len o chcení!!!

Je to občas ako nedobrovoľné väzenie. A ak chce človek prežiť tak... ľahko sa to všetko píše ale realita býva o niečom úplne inom.

Maoam

5.5elsa, ved som pisala, vsetko ma svoju cenu, ona si vybrala tuto cestu, je dospela

ja osobne by som v takom vztahu byt nemohla

5.5 elsa

maoam áno je to jej vec ale čo potom čaká od toho muža?on veľmi dobre vie prečo s ním je tak nech sa nečuduje pretiah.e aj polku bratislavy či kde býva milenky má v hociktorom meste on nemá problém chce prachy sama si na seba nevie zarobiť?vyhovuje jej taký vzťah keď v ňom zotrváva tak nech to znáša a trpí čo tu vyplakáva ako sa má zle,ten muž si ju neváži,rád ju nemá,k dieťaťu nemá žiadny vzťah to je celé :)

dixit

kokso, ja len zíram o.O že nech len platí, zlato, diamanty, ďalšie deti... ženy, čo sú schopné takto uvažovať, by viac než zlato potrebovali zaobstarať sebaúctu, škoda len, že tá sa kúpiť nedá

salalalalala

*tak si radsej traposila na facebooku jak male decko a nadalej s nim spavala (nevrav ze nie, ked ste boli na dovolenke) nez riesila problem vo vztahu.

a pravou laskou myslim skutocnu lasku, nie nejake bravo girl recicky o "tom pravom", aby sme sa pochopili.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo dalej - záletný manžel - Fórum - ZDRAVIE.sk