Muzi a pokec

Príspevok v téme: Muzi a pokec
alexis77

muzi, naozaj vsetci mate tajne nicky kam si chodite popisat s cudzimi zenami o sexe, resp. ich rovno balit? mala som dva vazne vztahy a obaja to robili. pricom ten druhy chlap, na toho by ste to nepovedali, nebol ani na facebooku, mne stale vravel nech sa odtial odhlasim, ze je to strata casu, internet vseobecne pouzival malo. ale na pokeci bol aktivny vzdy, ked sme neboli spolu. zistila som to jedneho pekneho dna ked som robila nieco na jeho pocitaci a potrebovala som sa vratit do historie. Oblial ma pot, lebo o nom by som to naozaj nepovedala. Vypisoval si tam so sporo odetymi slecnami, radsej ani nechcem vediet o com. Teraz mam taky pocit pri kazdom chlapovi, ktoreho stretnem, ze urcite aj on tam chodi... alebo sa mylim? :(

alexis77

inak ma napadlo, kedze chlapi ak su spokojni zacnu vymyslat, je potom ulohou nas zien nerobit ich prilis spokojnymi? :)

alexis77

Slobodna dakujem :) a to je presne nas pripad, po rozchode si vsetko uvedomil, neustale ma kontaktuje ze len ja som ta naj a ze si uvedomuje co stratil a chce to ziskat spat...no to urcite, vratila by som sa, chvilu by bol krotky a po case by si zacal lestit ego znova...ludia sa nemenia.

Slobodna

alexis77 držím palce a súhlasím. Prečo by mala byť chyba v nej?
Chlap keď je príliš spokojný tak začne vymýšľať, dvíhať si ego na tom, že ak dostal tú svoju, môže mať ktorúkoľvek. Obvykle to dopadne tak, že príde na to, že pre iné až taký úžasný nie je :)) alebo tie iné, tej jeho nesiahajú ani po päty nie to ešte po členky. Lenže tú svoju, krásnu, milú žienku už zatiaľ stratil.
Dnešná doba je veľký hazard so vzťahmi a neúcta k hodnotám.
Ak nájdem predsa toho svojho, tak neurobím vedome nič, čím by som ho mohla stratiť. Nie vždy platí, že risk je zisk.

alexis77

a Stevo mas spravny nazor, len treba najst polovicku ktora to vidi tak isto :) zial niektore veci vyplavaju na povrch az po rokoch spoluzitia, neda sa to o cloveku zistit hned na zaciatku. sice keby som lustrovala pocitac skor, skor by som ho poslala kade lahsie :)

alexis77

posledne dva prispevky hovoria asi za vsetko :) doba vztahom velmi nepraje, dufam vsak ze najdem chlapa, ktory sa vie zaobist aj bez pokecu. i ked to nie je to najtragickejsie co sa moze vo vztahu stat...dakujem vsetkym za rady, no a Delete ver ci never, bol spokojny vo vsetkych smeroch, nezanedbavala som ho po ziadnej stranke, stale mi hovoril aky je stastny ze ma ma ale naucila som sa ze proste su chlapi, ktori uz ked jednu dostanu, hoci ju miluju, potrebuju "dobyjat" aj dalsie zenske. alebo je tu moznost, ze bol spokojny az moc :)

Stevo32

Ja si myslím, že by sa tomu človek vo vztahu mal vyhnúť. A neide tu pritom o nejaku úzkoprsosť, moralizovanie, alebo nejaku prehnanú sebakázeň, tobôž pretvárku. Je to skôr forma prevencie a ide o to aby si človek zbytočne s prepáčením nezasieral hlavu vecami ktoré mu môžu pomaličky nevedomky narúšať vztah. Ono sa to nezdá ale ked človek robí takéto veci, vypisovanie a pod. ale aj v osobnom kontakte (v práci atd) tak sa pomaly nevedomky môže namotať na niekoho iného alebo to nemusí byť konkrétna osoba ale zatúži po niečom inom a odpútava sa od partnera. Možno si človek povie že to má 100% pod kontrolou, trošku si popíše, trošku si popozerá, však čo, ale pritom to môže byť tak že sám sebe klame a ani sa nenazdá a mení sa mu vztah k jeho partnerovi.
Čo sa mňa týka v mladosti som to zo zvedavosti vyskúšal a velmi rýchlo mi to začalo pripadať hlúpe ale predovšetkým mi to nič nedávalo. To neznamená že som bezchybný. Mám podobnú skúsenosť ale nie cez net. Tiež som sa rôzne namotával na osobu z práce

Delete

Ahoj alexis77

Nečítal som predchádzajúce komentáre no ak niekto chodí do virtuality tak to nerobí len tak. pravdepodobne mu v realite niečo chýba. Pozornosť, záujem, sexualita...? Môže to byť čokoľvek..pozornosť, strata komunikácie medzi vami...ja na to teraz neprídem a ani nemám záujem to riešiť - to by si mala vedieť ty. Odmietal som virtualitu a všetko čo sa toho týka veľmi dlho a o tejto stránke som si myslel svoje..no ani neviem ako som sa tam ocitol. Už som slobodný, no keď som bol ešte ženatý tak ti môžem s kľudným svedomím prezradiť, že z toho čo som vymenoval vyššie som necítil v našom vzťahu nič. A najhorším faktorom bola strata komunikácie, trávenie voľného času bez partnera alebo nedôvera a nepoznanie pocitov toho druhého. V prvom rade si musíš uvedomiť, že ak partner hľadá únik vo virtualite tak niečo nie je v poriadku. Vieš ženy si často myslia, že mužov zaujíma len sex, a že potrebujú jedlo, svetlo, teplo a upratovačku ale takto to vo vzťahoch nefunguje. Každý človek je sebecký, no nemôžeš partnera vlastniť alebo mu nedôverovať! Prečo si sa mu hrabala v histórii...napríklad. Je veľa podnetov, ktoré môžu spôsobiť iskru a následný požiar. Nepoznáte sa a málo spolu komunikujete. veď sa ho spýtaj na rovinu prečo to robí? Sa bojíš ak by povedal, že ťa už nemiluje? A vieš čo povie, že ťa miluje a bude to robiť stále za tvojím chrbtom, len sofistikovanejšie. Ľudia sa totiž nemenia a on je možno úplne iný, akého si si ho vytvorila v hlavičke. Čo myslíš, že ti poradím a že sa tu dozvieš? Len pohľady odlišných ľudí s odlišným vnímaním nazerajúcich na váš vzťah sprostredkovane. Aj keby v tom vzťahu žili títo ľudkovia na fóre tak by ti nevedeli poradiť, pretože každý jeden z nich by niečo takéto prežíval a aj riešil ináč. Ale dám ti jednu malinkú radu. Čas je to najvzácnejšie čo máš a dobre si rozmysli komu ho venuješ. Ak sa vo vzťahu trápiš tak buď slabá a jednoducho odíď. Alebo si hoď mincou.

wreck

dobre. tak ja vyhlasujem kratky protestny spanok. :)

zatial sme si zahrali 'kto si pamata koho', ale diovke utrapenej nacim poradit. ako sa dobre mat, ako sa papluhom falosnym mrstne vyhybat...