Muzi a pokec

Príspevok v téme: Muzi a pokec
alexis77

muzi, naozaj vsetci mate tajne nicky kam si chodite popisat s cudzimi zenami o sexe, resp. ich rovno balit? mala som dva vazne vztahy a obaja to robili. pricom ten druhy chlap, na toho by ste to nepovedali, nebol ani na facebooku, mne stale vravel nech sa odtial odhlasim, ze je to strata casu, internet vseobecne pouzival malo. ale na pokeci bol aktivny vzdy, ked sme neboli spolu. zistila som to jedneho pekneho dna ked som robila nieco na jeho pocitaci a potrebovala som sa vratit do historie. Oblial ma pot, lebo o nom by som to naozaj nepovedala. Vypisoval si tam so sporo odetymi slecnami, radsej ani nechcem vediet o com. Teraz mam taky pocit pri kazdom chlapovi, ktoreho stretnem, ze urcite aj on tam chodi... alebo sa mylim? :(

alexis77

vdaka za nazor :) a preco nemas zenu teda? lebo vyzeras byt fajn chlap, podla viacerych tvojich vyjadreni tu na fore.. :)

wreck

cestne prehlasujem, ze nemam tajny, ba ani verejny nick, z ktoreho si pisem s cudzimi zenami o sexe a balim ich.

keby som mal moju milovanu diovku, s inymi zenami by som si o sexe nepisal a nebalil ich.

sice ti to velmi nepomoze, ale apson vidis, ze, ano, moze to byt aj inak. :)