Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zhorseni zrak, pocit na odpadnutie a bolest hlavy

Príspevok v téme: Zhorseni zrak, pocit na odpadnutie a bolest hlavy
Daniel2345

Dobry den, mam taky problem ktory ma trapi a obmedzuje. V poslednej dobe sa mi to zacalo stavat castejsie, znicoho nic sa mi zhorsi zrak, pocit na odpadnutie ktory trva urcitu dobu potom to prestane a zacne silna bolest hlavy. Prvy krat sa mi to stalo asi pred dvoma rokmi no velku pozornost som tomu nekladol pretoze odvtedy sa mi to dlho nestalo az tento rok sa mi to vratilo. V poslednej dobe sa mi zda ze sa mi aj zrak zhorsil hlavne v sere horsie vidim. Posledne dva mesiace sa citim dost unavene, nemam chut na jedlo, k tomu ten zrak.

Dnes sa mi to stalo poceste do prace zhorsil sa mi zrak(zahmlievanie), divny pocit tak som si zobral dovolenku prisiel domov a isiel som spat. Spal som asi cca 2 hodiny a ked som sa zobudil tak ma trosku hlava bolela a boli az do vecera a stale mam pocit ze horsie vidim. Bol som u doktora a zajtra mi maju beat krv. Informacne mam 20 rokov a muzskeho pohlavia.

Ak niekto vedel oco sa jedna alebo sa mu stava nieco podobne tak prosim nech napise.

Dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zhorseni zrak, pocit na odpadnutie a bolest hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk