Zmätenosť

Príspevok v téme: Zmätenosť
Nickname81

ahojte ja sa velmi bojim ze mam schyzofreniu ,najrpv som mal pocit ze to je depersonilizacia ale zacal som si čitat všetko to o schyzofrenii a potreboval by som to vyvratit pre svoje uspokojenie pretoze mam 18 rokov a nevedel by som si to predstaviť..fajčil som s prestavkami rok a pol marihuanu..maval som stavy nerealna a divny pocit svojho hlasu, po poslednom užiti som mal zle stavy,bolo mi zle a všetko..potom som sa zacal velmi sledovat a vsimat si na sebe veci ktore som pred tym ignoroval,hlavne mi vadi to ze som ako keby v sne ,neviem davat pozor a sustrediť sa,po rozume mi stale behaju myslienky niekedy počujem svoj hlas,som zmateny a vystraseny,neviem či si to len nahovaram alebo čo.dakujem za akukolvek odpoved,pripadne mozem dopisat nejake podrobnosti

Nickname81

Teraz som bol na psychiatrii,vylucila schyzofreniu ,že to je z marihuany a treba dať Tomu cas,prespisala mi rispen 1g ..dúfam že ma to nedoj*be este viac,ale tak verím jej...

tasty

tak v prvom rade, by si mal úplne vysadiť marihuanu, a potom sa sledovať, počkať nejaký čas, či sa tie tvoje stavy sami od seba sa stratia, alebo nie

ak by sa ti nebodaj tie stavy zhoršovali, tak bezodkladne vyhľadaj psychiatrickú pomoc a popíš im celú situáciu

tasty

ak som dobre pochopila tieto stavy, ktoré si popísal, sa ti stávajú už aj vtedy, ak marihuanu práve si nefajčil? tak je to?