Kedy prvy sex s novym partnerom??

Príspevok v téme: Kedy prvy sex s novym partnerom??
lea

Ahojte, chcela by som sa spytat, asi po akej dlhej dobe od zoznamenia je normalne mat prvy sex s novym partnerom. Lebo ja sa poznam s jednym krasnym chalanom 2 tyzdne, kvazi spolu chodime, a hovori mi, ze je nenormalne, ze po takej dlhej dobe sme este nemali sex.. sme spolu kazdy den niekolko hodin. Cize uz asi 14 rande bolo. ja si myslim, ze 2 tyzdne je malo, on hovori, ze to je prezitok a sex ma byt na 2. rande. On je veelmi atraktivny a trochu playboy. Kto ma pravdu? Nesmejte sa, ale mame obaja 30 rokov.

slusny_muz

ako sama hovoris je to playboy, je atraktivny je si toho vedomy...ide mu len o jedno...jednoducho je to zberac "skalpov"...just by som na tvojom mieste mu to nedal...

elablue

Chce ta len na sex a to som si ista. Takto sa vyjadruju chalani ktorym ide iba o jedno.Daj si s nim radsej pokoj a este ked je aj typ playboy tak to je strata casu pokial ti ide o seriozny vztah a nie len uzivanie si.

zajik

on hovori že je to nenormálne po takej dlhej dobe? Zvláštny názor...ale určite sa drž toho, čo cítiš ty...

Summer_

Ak ty citis ze by si este chcela niaky cas pockat tak POCKAJ...
On by ta nemal do nicoho nutit a ak ta ma ozaj rad pocka si. Ak ta nema rad a slo mu len o sex tak to aspon zistis.
Ja osobne by som sa po 2tyzdnoch s nikym nevyspala.
Takze si pockaj na to az to budes chciet aj ty az to budes tak citit a az pre teba nastane ten spravny cas :)