Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nová škola

Príspevok v téme: Nová škola
Makyna09

Ahoj, v mojej škole sa mi absolutne nepáči. Prístup celej školy, učitelia, spolužiaci a všetko možné čo je v tej škole je len a len proti mne. Ja naozaj nevie čo som komu urobila ale ak mám byť úprimná takýto prístup od celej školy si nezaslúži nikto. Pýtala som sa aj psychologičky a aj mojej maminy a oni povedali že už mám vydržať, že tam už nebudem dlho a že na strednej to bude lepšie. Ok, to že na strednej škole to bude lepšie verím ale to že už to vydržím neverím pretože ja viem že to nevydržím. Nemám tam žiadnych kamarátov a ja som veľmi spoločenský človek takže asi viete ako sa cítim. Na novej škole by som si chcela nájisť nových kamarátou hneď od začiatku aby si o mne nemysleli nič zlé, nemyslím tým že sa budem vtierať celej tej triede a tým žiakom ktorým som sa proste nezapáčila, až taká zasa nie som.
Tak prosím nevie niekto z vás ako prehovoriť maminu aby som na tú novú školu mohla ísť? Ocko s tým bude súhlasiť a ak sa mi ju podarí prehovoriť presne na tú školu na ktorú chcem ísť tak by to bolo super. Len s tým musí súhlasiť takže vám veľmi ďakujem za každé vaše odpoveďe :).

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nová škola - Fórum - ZDRAVIE.sk