Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tichá

ww5

Ja som žena, ale poviem niečo za seba, keďže aj ja som tichšia :) mám priateľa a keď som s ním, tak som ako iný človek, dokážem sa pri ňom úplne odviazať, čo by som pri iných nedokázala. Je pravda, že som si ho musela sama \\\"uloviť\\\", lebo som nevedela dať najavo, že sa mi páči, alebo že mám oňho záujem. Ale vyšlo to :)

murak

Tiche zeny si chrania svoj svet pred verejnostou, ale vacsinou maju toho vela co ponuknut , ked su len vo dvojici, pripadne vo velmi uzkom kruhu najblizsich. Problem vsak je, ze chlapi nevedia, co si myslis. Nevedia ani, ci sa ti aspon trosicku pacia, ci maju u teba sancu a to moze mnohych odradit. Takze ak sa ti nejaky chlap paci, tak skus mu to dat nejako najavo. Pricom pripominam, ze CHLAPI NEVEDIA CITAT MYSLIENKY ANI NAZNAKY ! Cize skus s nim zajst niekde na prechadzku, na vylet. Len vy dvaja, tam urcite k nejakej konverzacii dojde a zisti, aka v skutocnosti si. Mne osobne su tiche zeny velmi sympaticke.

Delete

,,Tichí ľudia nie sú ticho preto, pretože nemajú čo povedať, no rozprávajú sa len s tými, ktorí sú schopní ich pochopiť.,,

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.