Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som asexualka

Príspevok v téme: Som asexualka
dracica666

Urcite viete, co pojem asexualita znamená. Mám 24 rokov a som asi asexualka, este som sex nemala a vobec ma nepritahuje, proste ho mat nechcem. Lenze našla som si na internete dost dobrého chalana, ale on o tom nevie :/ máme sa stretnut a ja neviem ako mu to mám povedat. Urcite sa som mnou rozide :/

dracica666

Ale ako mozem mat sex ked to nechcem ked ani nezvlhnem pri tom. Mám sa tvarit že ma to baví? Ja to proste nedokazem, aj tak mi pride sex zbytocny, nech to robia, len ked chcu mat deti...

batman1986

dracica666, ja si tiez myslím ze by si mala sex urcite vyskúsat, a to viac x, az potom si mozes byt ista ci si asexualka alebo nie,... ja som asexual, mam 28, lenze ja som uz sex mal viac x a zistil som, ze to je nic pre mna

skorosenior

Je to možné ale tiež je možné že proste si to neskúsila. Keď som bol mladý tak ženy nečítali o tom že musia byť sexuálne dračice v 16 a že ak v tom veku nedosahujú orgazmus pri masturbácii tak nie sú plnohodnotné preto niektorým trvalo dlhšie kým začali sexuálne žiť. Máš ešte šancu.
Na to aby si zistila či ťa sex zaujíma potrebuješ najlepšie sedieť na kolenách a bozkávať sa s niekým priťažlivým. Musíš to skúšať, s niekým skúsenejším. Ak to nepôjde, tak budeš musieť zostať sama alebo to partnerovi vopred povedať (asi sú takí čo sa s tým zmieria). V žiadnom prípade nepredstieraj orgazmus a podobne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som asexualka - Fórum - ZDRAVIE.sk