Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pohlavne choroby

Príspevok v téme: Pohlavne choroby
dievca_987

Dobry den potrebujem poradit, stravila som jednu noc s chalanom, ktory sa predtym vyspal s prostitutkou z ulice, najhorsie je ze udajne to bola ciganka... ja som s nim sex nemala ale bol tam kontakt medzi pohlavnymi organmi, kedze sme spolu chceli mat sex ale neslo to. myslite ze je sanca ze som nieco chytila ?

dievca_987

bola to velka chyba ktoru velmi lutujem, jednu osudnu noc na diskoteke bola som opita....to ze predtym sulozil s prostitutkou som sa dozvedela az potom,no nic maam ponaucenie a zatial mi ostava len verit ze je vsetki v poriadku a po 2-3 mesiacoch pojdem na testy pre istotu...

Radek28

Ano je tam riziko ze si nieco chytila ak uz len jemnym kontaktom s jeho genitaliami. Nakazit ta mohol aj oralnym stykom. Ako mozes spavat s niekym kto predtym sulozil prostitutkou? A je jedno ze ci to bola ciganska stetka alebo biela. Nakazit ta moze hocikto kto mava nechraneny sexualny styk alebo casto strieda partnerov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pohlavne choroby - Fórum - ZDRAVIE.sk